Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Mobil imza iptali

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında environ tarafından paylaşıldı.

1. environ

environ CMNet Üyesi

Çevre izni başvurumuz da tamamlandı. artık 5 sene mobil imza kullanmayacağım. kapattırmak mı gerekir sizce.

2. Çağatay Atay

Çağatay Atay CMNet Üyesi

Ben kapattırmadım boşa para verdiğimi düşündüğümde e-devlete giriyorum iyi geliyor. :)

3. environ

environ CMNet Üyesi

evet ben de sadece onun için kullanıyorum ya da internet bankacılığında kullanıyorum sırf yatmasın çalışsın diye:) kapattığımızda 5 yıl içinde bir sorun falan yaşayıp yeniden belge yükleme v.s. gibi durumlarla karşılaşır mıyız acaba.

Mobil imza iptali konusuna benzer içeriklerimiz
  1. E. imza veya Mobil imza kullanımı

Herkese selamlar... Çevre görevlisi sertifikası alıcağım bu E-imza veya mobil imza sahibi olan arkadaşlarımız sizce hangisi daha kullanışlı incelediğimde, yıllık ücretli olanlar var , avea ve turkcelde ama kullanış olarak hangisi daha avantajlı daha rahat ve kullanımı nasıldır?
  2. Mobil imza

Arkadaşlar imza atmaya çalıştığımda 2 gündür böyle bir sorunla karşılaşıyorum, bu sorunu yaşayan ve bilgisi olan var mı?
  3. E-İmza ve Mobil İmza Sorunu Hk.

E-çevre izinlerinde e-imza yada mobil imza sorunu yaşayan arkadaşlar, yeniden deneyebilirler mi, sorunun çözülmüş olması lazım. İyi Çalışmalar Dilerim.
  4. Mobil imza

merhabalar, izin ve lisanlar sisteminden işlem yaparken,çevre görevlisi belgesini alırken kullandıgım telefon numaramı bilgilerimde değiştirip farklı numaram üzerinden mobil imzamı kullanabilirimiyim?
  5. Mobil imza iptali...

Merhaba arkadaşlar,benim sorum şu; çevre görevlisi belgem için mobil imza alıcam fakat bu yıl bir yerde çalışmıycagım için boşuna mobil imzaya aylık bi ücret ödemek istemiyorum.bu yüzden belgemi aldıktan sonra mobil imzamı iptal etsem bir sorun olur mu?