• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Mobil imza sorunu

cansu34

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Hedef Çevre
Merhabalar,

3 gündür yaşadığım bir sorun var. Meslek bilgilerimde onaylamam gereken işe giriş belgesi için imzala diyorum, mobil imzayı seçiyorum, telefona mesaj geliyor şifreyi yazıp gönderiyorum bir süre sonra sistem sanki hiçbir işlem yapılmamış gibi herhangi bir hata uyarısı vermeden en başa dönüyor.

Bir türlü imzalama işlemini yapamıyorum. E-devlette mobil imzamı denedim giriş yapıldı.

İzin lisans sisteminde mi bir sorun var Bakanlıktan da kimseye ulaşamıyorum. Bu sorunu nasıl hallederim bu konuda bilgisi olan var ?