Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Mobil imza...

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Merve Yeşildağ tarafından paylaşıldı.

1. Merve Yeşildağ

Merve Yeşildağ CMNet Üyesi

arkadaşlar selam umarım güzel bir gün geçirirsiniz...
    mobil imza için turkcell hattı için konu açılmışta oraya yazmak istemedim aveadan alan var mı?avea nasıl fikri olan ya da alan var mı??

2. Merve Yeşildağ

Merve Yeşildağ CMNet Üyesi

Cevap: Mobil imza...

çok tsk ederım cok sagolun ılgınıze...

3. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

Cevap: Mobil imza...

Turkcell mobil imza kullanıcısıyım. Şuana kadar herhangibir sorun ile karşılaşmadım.. Avea da mobil imza konusunda halen daha birtakım sorunlar mevcut..

Mobil imza... konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Mobil İmza

Arkadaşlar, Bir izin aşamasını sonuçlandırmak için son olarak şirket kurucusuna mobil imza attırmam gerekiyor. Ancak bütün formlarım dolu ve gerekli dosyalarımın yüklü olmasına rağmen, patronumun mobil imzası işlemiyor. Hiç bir hata vermiyor ancak "GÖNDER" butonu da çıkmıyor. Böyle bir sıkıntıyla karşılaşan var mı?
  2. E. imza veya Mobil imza kullanımı

Herkese selamlar... Çevre görevlisi sertifikası alıcağım bu E-imza veya mobil imza sahibi olan arkadaşlarımız sizce hangisi daha kullanışlı incelediğimde, yıllık ücretli olanlar var , avea ve turkcelde ama kullanış olarak hangisi daha avantajlı daha rahat ve kullanımı nasıldır?
  3. Mobil imza

Arkadaşlar imza atmaya çalıştığımda 2 gündür böyle bir sorunla karşılaşıyorum, bu sorunu yaşayan ve bilgisi olan var mı?
  4. E-İmza ve Mobil İmza Sorunu Hk.

E-çevre izinlerinde e-imza yada mobil imza sorunu yaşayan arkadaşlar, yeniden deneyebilirler mi, sorunun çözülmüş olması lazım. İyi Çalışmalar Dilerim.
  5. Mobil imza

merhabalar, izin ve lisanlar sisteminden işlem yaparken,çevre görevlisi belgesini alırken kullandıgım telefon numaramı bilgilerimde değiştirip farklı numaram üzerinden mobil imzamı kullanabilirimiyim?