Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Mobil imza

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında S.Gönenç Çalıcı tarafından paylaşıldı.

1. S.Gönenç Çalıcı

S.Gönenç Çalıcı CMNet Üyesi

Arkadaşlar
    imza atmaya çalıştığımda 2 gündür böyle bir sorunla karşılaşıyorum, bu sorunu yaşayan ve bilgisi olan var mı? problem.JPG

2. KaanDogukan

KaanDogukan Genel Yönetici

ya sayfadan yada gsm şebekesindendir.

genelde gsm şebekesinden kaynaklı oluyor..

3. gokcenilufer

gokcenilufer CMNet Üyesi

bende aynı problemle karşılaşıyorum. Ama her sayfada değil, vekaletname yüklerken oluyor..

4. S.Gönenç Çalıcı

e imza test kısmını denediniz mi? Bende orada hata vermiyor ancak imzalayıp tamamlanmıyorda.

tuba-ak bunu beğendi.
  5. gokcenilufer

gokcenilufer CMNet Üyesi

Denedim evet, bende ona da müsaade etmiyor, sistemden düşüyorum bu sefer de. ama yalnızca genel müdürün biz çevre görevlilerine verdiği vekaleti yüklerken bu oluyor.

6. dilek kaya

dilek kaya CMNet Üyesi

Evt aynı sorun bizdede var çözüme kavuşan arkadaşlar bilig paylaşssın lütfen

Yasemin Aslantürk Çebi bunu beğendi.
  7. Özgür Gülen

Özgür Gülen CMNet Üyesi

Kullandığınız tarayıcıdan olabilir internet explorer kullanın

8. S.Gönenç Çalıcı

hepsi ile denedim bir sonuç alamadım sizde yok mu böyle bir problem?

9. Özgür Gülen

Özgür Gülen CMNet Üyesi

10. KaanDogukan

KaanDogukan Genel Yönetici

mobil imza ile beyanda sistemsel bir sorun var.. cevre.cob.gov.tr 'ye de ulaşılamıyor.

11. Nuray Bilaloğlu

Nuray Bilaloğlu CMNet Üyesi

arkadaşlar tukcel mobil imza için 2929 a yenile yazın gönderin biz sizi arıycaz diyorlar sonra kendiliğinden düzeliyor bizzat bu problemi yaşadım şuan düzeldi.

12. tuba-ak

tuba-ak CMNet Üyesi

Bende de sizdeki problem var. Tek fark bendekinin elektronik imza olması. Problemi çözebildiyseniz bizimle paylaşırsanız sevinirim.

13. S.Gönenç Çalıcı

Tuğba Hnm,
    Bu sorun bende 2 gün falan sürdü ancak sonra kendiliğinden geçti. Sizde olan imzada bir problem olduğunu düşünmüyorum. Beklerseniz sorun kendiliğinden düzelebilir. Umarım işiniz acil değildir.

14. Hakan Kala

Hakan Kala CMNet Üyesi

işletim sisteminden kaynaklanıyor olabilir. xp 32 bit işletim sisteminde hiçbir sorun çıkmıyor.

15. Can Güney Uyar

Can Güney Uyar Misafir

İşletim sistemiyle kesinlikle alakası yok. Bazen Turkcell,Avea ile bağlantı problemleri oluyor. Buda sistemi olumsuz etkiliyor. Fark edildiği anda müdahale ediliyor ve düzeltiliyor.

Mobil imza konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Mobil imza...

arkadaşlar selam umarım güzel bir gün geçirirsiniz... mobil imza için turkcell hattı için konu açılmışta oraya yazmak istemedim aveadan alan var mı?avea nasıl fikri olan ya da alan var mı??
  2. Mobil İmza

Arkadaşlar, Bir izin aşamasını sonuçlandırmak için son olarak şirket kurucusuna mobil imza attırmam gerekiyor. Ancak bütün formlarım dolu ve gerekli dosyalarımın yüklü olmasına rağmen, patronumun mobil imzası işlemiyor. Hiç bir hata vermiyor ancak "GÖNDER" butonu da çıkmıyor. Böyle bir sıkıntıyla karşılaşan var mı?
  3. E. imza veya Mobil imza kullanımı

Herkese selamlar... Çevre görevlisi sertifikası alıcağım bu E-imza veya mobil imza sahibi olan arkadaşlarımız sizce hangisi daha kullanışlı incelediğimde, yıllık ücretli olanlar var , avea ve turkcelde ama kullanış olarak hangisi daha avantajlı daha rahat ve kullanımı nasıldır?
  4. E-İmza ve Mobil İmza Sorunu Hk.

E-çevre izinlerinde e-imza yada mobil imza sorunu yaşayan arkadaşlar, yeniden deneyebilirler mi, sorunun çözülmüş olması lazım. İyi Çalışmalar Dilerim.
  5. Mobil imza

merhabalar, izin ve lisanlar sisteminden işlem yaparken,çevre görevlisi belgesini alırken kullandıgım telefon numaramı bilgilerimde değiştirip farklı numaram üzerinden mobil imzamı kullanabilirimiyim?