Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Mobil imza

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Hilal Bilgin tarafından paylaşıldı.

1. Hilal Bilgin

Hilal Bilgin CMNet Üyesi

merhabalar, izin ve lisanlar sisteminden işlem yaparken,çevre görevlisi belgesini alırken kullandıgım telefon numaramı bilgilerimde değiştirip farklı numaram üzerinden mobil imzamı kullanabilirimiyim?

Şeyma Huyut Eyigün bunu beğendi.
  2. Şeyma Huyut Eyigün

Şeyma Huyut Eyigün CMNet Üyesi

Ben de bunu cok merak ediyorum, cunku hattim kapandi :)

3. H. Mustafa Pekçetin

H. Mustafa Pekçetin CMNet Üyesi

Merhaba,
    İzinlisans sisteminde kimlik bilgileri içerisinde ki yazmış olduğunuz GSM numaranızı kullanabiliyorsunuz diye biliyorum.
    Dilerseniz orada kullanmak istediğiniz numarayı girerek bir güncelleme yapıp o şekilde deneyin ve son durumu da bildirin lütfen de @Şeyma Huyut 'un merakı da giderilmiş olsun;)

Şeyma Huyut Eyigün bunu beğendi.
  4. Hilal Bilgin

Hilal Bilgin CMNet Üyesi

teşkkür ederim umarım o değşiklikle kullanabilirim

5. Şeyma Huyut Eyigün

Şeyma Huyut Eyigün CMNet Üyesi

Himmm, ben de deneyeyim. Teşekkür ederim.

6. Canan Soğukpınar

Canan Soğukpınar CMNet Üyesi

Merhaba arkadaşlar,benim sorum şu; çevre görevlisi belgem için mobil imza alıcam fakat bu yıl bir yerde çalışmıycagım için boşuna mobil imzaya aylık bi ücret ödemek istemiyorum.bu yüzden belgemi aldıktan sonra mobil imzamı iptal etsem bir sorun olur mu?

7. hayır olmaz iptal edebilirsiniz

8. İbrahim Uysal

İbrahim Uysal CMNet Üyesi

bugün mobil imzada sıkıntı var gibi...

9. Nihal Ş. Aksoy

Nihal Ş. Aksoy CMNet Üyesi

bakanlığın sisteminde bir sıkıntı var sanırım e-imza ile de işlem yapamıyorum zaman damgası sorunu veriyor

10. diienayzed

diienayzed CMNet Üyesi

İmzada gene sonrun mu var ? parmak izi hesaplanamıyor diyor

11. Sena ÇETİNKAYA

Sena ÇETİNKAYA CMNet Üyesi

Bu hata ödenmemiş bir faturanız olduğunda oluyor genelde, veya hattınız faturasız ise kontör miktarınız yeterli olmadığında.

Mobil imza konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Mobil imza...

arkadaşlar selam umarım güzel bir gün geçirirsiniz... mobil imza için turkcell hattı için konu açılmışta oraya yazmak istemedim aveadan alan var mı?avea nasıl fikri olan ya da alan var mı??
  2. Mobil İmza

Arkadaşlar, Bir izin aşamasını sonuçlandırmak için son olarak şirket kurucusuna mobil imza attırmam gerekiyor. Ancak bütün formlarım dolu ve gerekli dosyalarımın yüklü olmasına rağmen, patronumun mobil imzası işlemiyor. Hiç bir hata vermiyor ancak "GÖNDER" butonu da çıkmıyor. Böyle bir sıkıntıyla karşılaşan var mı?
  3. E. imza veya Mobil imza kullanımı

Herkese selamlar... Çevre görevlisi sertifikası alıcağım bu E-imza veya mobil imza sahibi olan arkadaşlarımız sizce hangisi daha kullanışlı incelediğimde, yıllık ücretli olanlar var , avea ve turkcelde ama kullanış olarak hangisi daha avantajlı daha rahat ve kullanımı nasıldır?
  4. Mobil imza

Arkadaşlar imza atmaya çalıştığımda 2 gündür böyle bir sorunla karşılaşıyorum, bu sorunu yaşayan ve bilgisi olan var mı?
  5. E-İmza ve Mobil İmza Sorunu Hk.

E-çevre izinlerinde e-imza yada mobil imza sorunu yaşayan arkadaşlar, yeniden deneyebilirler mi, sorunun çözülmüş olması lazım. İyi Çalışmalar Dilerim.