Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Moral aşısı!

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında CMNet Okuru tarafından paylaşıldı.

1. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Son günlerde kendinizi kötü hissediyorsanız..

Morale ve gaza ihtiyacınız varsa aşağıdaki adrese gidin ve isminizi büyük harflerle yazın..:)

http://bygezgin.free.fr/eylence/yag.htm

2. Fatma Gül Es

Fatma Gül Es Genel Yönetici

Aslında ben moral aşısı değil de şöyle en etkilisinden, beni 3-5 sene idare edecek bir grip aşısı rica etsem sizden.. :hasta:

3. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Bu ne yaa ben neymişim haberim yokmuş... (tavandan yazıyorum :D)

4. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Olsa dükkan sizin Fatma Hanım, size Allahtan şifa dileyebilirim, virüsler her sene yenilenmeyi bırakırsa ve benimde haberim olursa mutlaka sizinde olacaktır emin olun. Kendinize dikkat edin. Geçmiş olsun.

5. Zeynep Engin

Zeynep Engin CMNet Üyesi

Gerçekten moral aşısı. :):)

6. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Zeynep hanım tam sizlikmiş bu :)

7. bunları bilyordum başka bir şey demeliydi bana :D

8. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

bizde yalan yok hilafta yok :)

Moral aşısı! konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Grip aşısı olacak mısınız?

Gripten korunmanın yolları neler? Sizde bu yıl grip aşısı olacak mısınız? Arkadaşlar haberlerde son günlerde bir sürü yayın yapılıyor sizce de bu aşının yapılması gereken zaman geldiği için mi yoksa yine para kazanılması için mi? Ben normalde domuz gribi görülene kadar aşı yaptırıyordum. Gerçekten de faydasını gördüm. Ama yapılacak aşı içerisinde geçen yıla ait virüslerin de...
  2. Arıtma tesisi bakteri aşısı

Merhaba arkadaslar BAKTERİ AŞILAMASI ile ilgili bir kaç sorum olacaktı , Q: 5000 m3/gün , Havalandırma Hacimi : 1250 m3 Biyolojik çökeltim hacmi : 600 m3 1. Tesiste biyolojik arıtımdan önce kimyasal arıtım bulunmakta. 2. Tesisimizde bakıma gittik ve sıfırdan bakteri ekimi yapıldı. Çamur hacim indeksi 400 olan bakteri çamurunda 120 ton alınarak aşılama yapıldı. 3. Havalandırma havuzunda...