Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Moskova'nın Şifresi: Temel

Konu, 'Sinema ve Tiyatro' kısmında Ecem Erdinç tarafından paylaşıldı.

1. Ecem Erdinç

Ecem Erdinç CMNet Üyesi

89764172.jpg

Sümela’nın Şifresi-Temel’in devamı olarak tasarlanan Moskova’nın Şifresi: Temel filminin başrollerini ilk filmde olduğu gibi Alper Kul ve Aslıhan Güner paylaşıyor. Kadroda Salih Kalyon, Ruhi Sarı ve Çetin Altay ikiliye destek olan isimler arasında yer alıyor. Çekimlerinin ilk etabı Rusya'da yapılan film Moskova'dan Trabzon'a uzanan ve bolca güldürü vaad eden bir yanlışlıklar komedyası. Yapımın yönetmenliğini ilk filmde olduğu gibi Adem Kılıç üstlenirken, senaryo yine Yılmaz Okumuş'a emanet.

2. Melih Coşar

Melih Coşar Genel Yönetici

İlk filmi sevmemiştm. Bununla da ilgili iyi bir düşüncem yok :)

Moskova'nın Şifresi: Temel konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Temel İşlemler ve Temel Prosesler

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][COLOR=#000066]TEMEL İŞLEMLER VE TEMEL PROSESLER (Cilt I) [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif] [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]yazar :[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][COLOR=#000066]Prof.Dr.YILMAZ MUSLU [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Boyutlar...
  2. E-Devlet şifresi ve mobil imza

Mobil imza başvurusunda bulundum. Yakın zamanda benimde bir mobil imzam olacak. Mobil imzanın nerde ve nasıl kullandığımızı biliyorum lakin bir de e-devlet şifresi denen bir olay varmış bır de, onu anlayabilmiş değilim. Çünkü çevre orman müdürlüklerinde bana mobil imzadan değil e-devlet şifresinden bahsediyorlar. ve karmaşa başlıyor. bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa ve yardımcı...
  3. Ambalaj şifresi

Bir firmamızın aynı vergi numarası ve aynı isim altında, iki ayrı şehirde iki farklı tesisi bulunmakta. Bu tesislerden önce açılanın ambalaj şifresi bulunmaktadır ve geçmiş yıllarda ambalaj bildirimi de yapılmıştır. Fakat 2.tesis için ambalaj şifresi almak için il çevre müdürlüğüne dilekçe verdiğimizde, bir vergi numarasına bir şifre verildiği - 2. tesis için şifre verilemeyeceği söylendi ve...
  4. Çbs şifresi gelmeden dilekçe işlemleri

Arkadaşlar merhaba sorumla ilgili bir konu göremediğim için başlık açtım. Sorum daha şifre alınmadan il müdürlüğü uygunluk yazılarının alınması için dilekçe ile başvuruda bulunmakta problem var mıdır yoksa şifre gelmesi beklenmelidir? Bana kalırsa herhangi bir problem olmamalıdır, çünkü uygunluk yazılarını alıp sonradan sisteme girmesi gerçekleşiyor ama bir de sizlere danışmak istedim.
  5. Temel işlevler ve temel prosesler

İyi akşamlar bana temel işlevler ve prosesler dersiyle ilgili çözümlü soru lazım.Herkese şimdiden teşekkürler.