Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Mühendis olmak :)

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Mustafa K. tarafından paylaşıldı.

1. Mustafa K.

Mustafa K. CMNet Üyesi

578237_368929859833779_73764145_n.jpg

Biraz Devlet Bahçeli'nin mevzuna dönmüş ama yinede çözüme ulaşmış :)

2. Kübra Ertaş

Kübra Ertaş Mevzuat Grubu

benim doğru alanda olduğumu gösteren kanıt niteliğinde:)

3. KaanDogukan

KaanDogukan Genel Yönetici

durumumuz aynen bu... :)

4. Gökhan Bayrı

Gökhan Bayrı CMNet Üyesi

Böyle bir eşitlik olamaz , ama mecbur kaldığımız için olduruyoruz.. parantez üssü -1 sorunu çözer sanıyorum, yanlış hatırlamıyorsam üssü -1 i :)

Mustafa K. bunu beğendi.
  5. Mustafa K.

Mustafa K. CMNet Üyesi

Google translate'e kopyala yapıştır yaparsak :D

İki/On

i:12. sırada
    k:14.sırada
    o:18.sırada
    n:17.sırada

log 1.5 tabanında (alt simge olmadığı için buraya yazdım)
    log1.5 (12+14+12 / 18+17) = log1.5 (38 / 35 ) = log 1.5 (3) = 2

Merve Özkan bunu beğendi.
Mühendis olmak :) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Türk olmak

Çok uzun zaman önce gördüğüm çok güzel bir yazı. Hatta bir ara haberlere çıkmış böyle klip mlip yapılmış. Burada da paylaşayım dedim. Bilmeyenler için okuması zevkli bir yazı: Aslında çok şeydir, Türk olmak. Türk olmak, Osmanlı’nın borcunu ödemektir. Hovarda babanın borçla yaşayan evladı gibi. Kosova’da ve Bosna’da, Batı Trakya’da ve Makedonya’da bilmem kaç asır geçmişte kalan...
  2. Başarılı bir insan olmak mı zordur, karakterli bir insan olmak mı?

Başarılı bir insan olmak mı zordur, karakterli bir insan olmak mı? Hangisi daha zordur; başarılı bir insan olmak mı, karakterli bir insan olmak mı? Karakterinden taviz vermeden başarılı olmak isteyenler ne yapmalı? Eski Türk filmlerinde, fakirler ve başarısızlar gururlu, zengin elitler ise konforu için gururunu ayaklar altına serebilen, gururu eksik tipler olarak tarif edilir. Yeşilçam...
  3. Akretide olmak

arkdaslar çalıstıgım firmaya çevre ve isg konularına faliyet gosterecek bir labaratuvar kurulmak isteniyor akredite bir labaratuvar kurmak için surecte en bastan itibaren yapmam gerekenler nelerdir çok karısık geldı bana nereden baslayacagım konusunda kararsız kaldım
  4. O insan olmak!

Sabahları erken kalkan, sporunu yapan eve dönüp duşunu alan, mutlu mesut işine giden yolda kitabını okuyan, bütün gününü olabilecek en verimli şekilde geçiren, kendisinden başka kimsenin moralini bozmasına izin vermeyen. Akşam evine dönen, yatağında rahat uyuyan… “Türkiye’de mesleğimin en iyisiyim” dedi bir arkadaşım geçen gün. Bunu “Mavi gözlüyüm” der gibi söylemişti. Ve bunu söylerken...