• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Mühendisin lezzet rehberi

CMNet Okuru

Kayıtlı Kullanıcı
yüzlerce binlerce mesaj ve görüntülenme ile sitenin yeni 1 numaralı konusu olmasını beklediğim projeme üstteki konu başlığını uygun gördüm. evet arkadaşlar, "zaman bir yanılsamadır, öğle yemeği zamanı ise iki kat büyük bir yanılsamadır" şiarıyla, "bari öğlen yemeğimizde huzuru bulalım" diyor ve yanınızda yamacınızda yemek yediğiniz her nevi esnaf lokantası, ev yemekleri yapan mekan, yöresel lezzet, "şuraya gittin de şunu yemedin mi? yuh!" dedirten her tür yemek kültürü ve sairenin burada tanıtımını yapalım diyorum. ayrıca sitedeki bu büyük eksikliğe işaret etmenin haklı gururunu yaşıyorum. zira aç bir mühendis bir yanı eksik kalan bir mühendistir.

şu sıra iş sebebiyle istanbul-bahçelievlerde bulunuyorum ve rehberde ilk maddeye konu olacak kalitede gördüğüm "narçiçeği ev yemekleri - kahvaltı evi"ni herkese tavsiye ediyorum.
google haritasında koordinatı şudur:
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

haritanın üzerinde yaklaşık yeri de şudur:

resmin solundaki beyaz yapı bahçelievler belediyesi. öğlen ikiye kadar ve hafta sonları hariç çalışıyorlar, 4 hanımefendi tarafından fevkalade güzel işletiliyor, yemekleri hem hafif hem lezzetli.

her an her yere yolumuz düşebilir, bahçelievlerde bir öğlen vakti "ne yiyeyim şimdi?" diyorsanız istikamet kızıl yıldız :)

Ekli dosyayı görüntüle 6393

Bende bunun için bir excel tablosu vardı ama iki senedir güncel olmadığı için nerede bilemiyorum, bulursam paylaşırım... Bu kadar detaya giremem ama sıklıkla gittiğim yerleri ben de paylaşayım :)

Opera Pastahanesi, Fulya mah. Mecidiyeköy. Menüsü çok zengindir ayrıca kurabiye konusunda çağ atlamış bir mekan ;)opera.jpg

Dosyayı buldum ancak hiç güncel değilmiş :)

En azından bunu kullanıp güncelleyecek olanlar paylaşırsa sevinirim

Ekli dosyalar

• SATICININ Lezzet Durakları.xls
    203 KB · Görüntüleme: 5
abi herkes istanbul dan paylaşıyor :) değişiklik olsun . Ben erzurumdayım erzurumdan paylaşmak istiyorum :D

mekanda menü çok kısıtlı ama çok güzel :) Nevzat USTA... sadece adana var :D sadece porsiyon soruluyor :d

Adsız.jpg