Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Mühendislik matematiği / sayısal analiz (nümerik yöntemler ve algoritma)

Konu, 'Çevre Mühendisliği Dersleri' kısmında Öyküm Hız tarafından paylaşıldı.

1. Öyküm Hız

Öyküm Hız CMNet Üyesi

Mühendislik matematiği ya da Sayısal analiz adıyla geçen ders notlarıdır. Faydalı olabilir. İçeriği:

Algoritma
    Bilgisayar Aritmetiği
    Cramer
    Gauss
    Gauss -Jordan
    LU
    Thomas
    Cholesky
    Jacobi / Gauss-Seidal / SOR yöntemleri

Ekli Dosyalar:

2. electrian85

electrian85 CMNet Üyesi

Paylaşım için teşekkürler:))

Öyküm Hız bunu beğendi.
  3. qrafiqer

qrafiqer CMNet Üyesi

Mühendislik matematiği ve ileri mühendislik matematiği sevdiğim dersler arasındaydı.. paylaşım için teşekkürler...

Öyküm Hız bunu beğendi.
  4. Öyküm Hız

Öyküm Hız CMNet Üyesi

Rica ederim; umarım ders notu arayan arkadaşlara faydası dokunur.

Mühendislik matematiği / sayısal analiz (nümerik yöntemler ve algoritma) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Hava Kirliliği Kontrolünde Biyolojik Yöntemler

Hava Kirliliği Kontrolünde Biyolojik Yöntemler konusunda yardımcı olabilecek olan arkadaşlar bilgilerini paylaşabilirler mi ?
  2. Sayısal kanalizasyon (şebeke) işletme planı

Daha önce sayısal kanalizasyon (şebeke) işletme planı hazırlayan varmı?
  3. Atatürk üniversitesi - sayısal yöntemler ders notu

Ders notlarını paylaşmaya devam, Şimdilik 2 slayt ekledim. Devamı gelecek... Elime Geçen bir kaç not daha var onları da paylaşayım, vizeler yaklaştı belki yardımı olur.
  4. Şantiyelerde uygulanan çevresel yöntemler

Arkadaşlar öncelikler herkese günaydın, konu başlığından da anlaşılacagı üzere şantiyelerde yapılan çevresel uygulamalar hakkında fikir alış verişi yapmak istedim. Acaba sizlerin çalıştığı tesislerde uygulanan farklı çevresel yöntemler var mı ? Ne gibi işlemler yapıyorsunuz ? Su ve atıksu, toz, gürültü, atık yönetimi ve hatta rehabilitasyon bile olabilir. Fikirlerinizi bekliyorum,şimdiden...