Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Müşteri ilişkileri yönetimi,teklif ve sözleşme yönetimini nasil yapiyorsunuz.

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında Selim Akduman tarafından paylaşıldı.

1. Selim Akduman

Selim Akduman CMNet Üyesi

Toplama ayırma tesisleri, Geri dönüşüm tesisleri,Atık bertaraf tesisleri ve benzeri işletmelerde çalışan arkadaşlar.

Müşteri ilişkilerini,
    Teklif Yönetimini,
    Atık toplama kutuları,konteynerleri ve diğer geri dönüşüm kutularının takibini,
    Sözleşme takiplerinizi,
    Sahaya çıkan araç takiplerini nasıl yapıyorsunuz.

Her hangi bir bilgisayar yazılımı yada takip sistemi kullanıyormusunuz?

Müşteri ilişkileri yönetimi,teklif ve sözleşme yönetimini nasil yapiyorsunuz. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Crm (customer relationship management) müşteri ilişkileri yönetimi

Müşteri ilişkileri yönetimi kavramı, bilgi çağı pazarlama anlayışının bir sonucudur. Sektörü ne olursa olsun firmalar için, rekabet edebilme gücü, her zaman farklı olmayı gerekli kılmıştır. Günümüzde, teknolojik yeniliklerle elde edilen farklılaşmalar uzun süreli olmadığından, müşterilerinize benzersiz bir satış önerisiyle gidebilmek uzun vadede mümkün olmayacaktır. Bu yüzden, farklılaşmanın...
  2. acil teklif örneği!!

merhaba arkadaşlar, hastaneler için çevre danışmanlık hizmeti teklif örneği gönderebilecek olanlar var mı aranızda? nasıl hazırlanacağına dair fikir vermesi açısından istiyorum gönderebilirseniz çok sevinirim :)
  3. Kadın - erkek ilişkileri

erkek: Selma horluyorsun! kadın: Ama sen de horluyorsun erkek: zaten bütün sorun da burda selma. hayatım boyunca ne yaptıysam sen de aynısını yaptın. benimle aynı okullarda okudun. benimle aynı mesleğe sahip oldun. benimle aynı gün evlendin hatta benimle evlendin. balayında bile aynı yere gittik ya. hep beni taklit ettin.hiç kendin olmadın selma hiç kadın: bitti mi? erkek: evet kadın: o zaman...
  4. Müşteri potansiyeli oluşturma

Arkadaşlar merhaba, ÇED raporlarının hazırlanmasıyla ilgili danışmanlık yapan bir firma için; -ÇED raporu hazırlaması gereken firmalara nasıl ulaşılır? -bunun için nasıl bir yol izlenir? nereden başlanır? konuyla ilgili fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim ;) iyi çalışmalar...
  5. Danışmanlık teklif hazırlama

Arkadaşlar danışmanlık teklifi vermek için nasıl bir şey hazırlamalıyım genel bir formatı nasıl olabilir?yardım edebilecek yada elinde örneği olan var mı?hangi mevzuatlar konu alınmalı vs. acil