Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

My name is khan

Konu, 'Sinema ve Tiyatro' kısmında Yunus Topal tarafından paylaşıldı.

1. Yunus Topal

Yunus Topal CMNet Üyesi

Lütfen herkes izlesin ...

untitled.png

Filmin Konusu: Rizwan Khan Otizm türü rahatsızlığı olan sperger sendromu hastasıdır. Mandira isimli güzel bir kadınla evlidir. Mandira daha önceden evlenmiş boşanmış ve Amerika’nın San Fransisco eyaletinde ikamet etmektedirler. İkiz kulelere yapılan intihar saldırısı tüm dünyada oldukca yankı uyandırmıştır. O dönemde Rizwan, Los Angeles havaalanındayken şüpheli bulunur ve içeri alınır. Yaşadıgı bu tatsız olaydan sonra Radha isimli bir terapist ile tanışır. Bu kişi rahatsızlıgında kendisine yardımcı olacaktır..

Filmin Türü: Dram, Duygusal, Politik

2. Ercan Selvi

Ercan Selvi CMNet Üyesi

Dün Akşam izldim ve gerçekten Türkiyenin içinde bulundugu sorunların edenleri çözümleri hepsi içinde diyebiliriz belki u kadar basit değil ama

3. Didem Altaş

Didem Altaş CMNet Üyesi

Aylarca önce izlemiştim ve çok kişiye tavsiye ettim. Bir insanın kişisel savaşının aslında büyük yankılar uyandırabileceğini ve kitleleri peşinden sürükleyebildiğini çok güzel bir şekilde anlatmış. Mutlaka izlenmeli.

Şeyma Huyut Eyigün bunu beğendi.
  4. Şeyma Huyut Eyigün

Şeyma Huyut Eyigün CMNet Üyesi

oldukça kaliteli bi film, bu filmi izlediğimde neden biz böyle yapamıyoruz ki demiştim, bizim sorunlarımızı anlatan izlenilesi bi film