Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Nace kodu

Konu, 'Geri Dönüşüm ve Yeniden Kullanım' kısmında gülay tarafından paylaşıldı.

1. gülay

gülay CMNet Üyesi

Tehlikesiz Atıklar Toplama Ayırma Belgesi'ne sahip firmalar da nace kodu ne olmalıdır? Çok tehlikeli mi, tehlikeli mi sınıfta yer alırlar?

2. Tijen Canişcioğlu

Tijen Canişcioğlu CMNet Üyesi

3. gülay

gülay CMNet Üyesi

Günaydın Tijen Hanım ben de 38.11.01 kodu üzerinde durmuştum ama firmanın aldığı kod 38.31.02(çok tehlikeli) bu kodu değiştirmek istiyorum, eğer aynı şartlarda 38.11.01 kodunu kullanan emsal firmalar varsa ben de bu kod üzerinden değişikliğe gitmek istiyorum.

Tijen Canişcioğlu bunu beğendi.
  4. alya

alya CMNet Üyesi

tat firmalarıda tehlikeli olmalı ama bizim nace kodumuza göre yüksek tehlilkeli oluyor ben de degıstırıcem nasıl bır yol ızlemelıyım

5. gülay

gülay CMNet Üyesi

muhasebeciniz 38.11.01 olarak değiştirebilir.Muhasebecinize bildirin.

6. alya

alya CMNet Üyesi

tamam teşekkürler Gülay hanım

7. gülay

gülay CMNet Üyesi

;)

8. gülay

gülay CMNet Üyesi

38.11.01 faaliyet kodlu Tehlikesiz Atık Toplama ve Ayırma Belgesi ne sahip firma var mı?

9. Burak Bilen

Burak Bilen CMNet Üyesi

tatlar tehlikeli sınıftaydı di mi

10. Burak Bilen

Burak Bilen CMNet Üyesi

evet baktım öyleymiş

11. gülay

gülay CMNet Üyesi

sizin ki ambalaj tat olmasın

12. Burak Bilen

Burak Bilen CMNet Üyesi

evet ambalaj işte

13. gülay

gülay CMNet Üyesi

Peki sizce ben ambalaj tat mı sordum :kyfmyrn:

14. Burak Bilen

Burak Bilen CMNet Üyesi

15. gülay

gülay CMNet Üyesi

Tehlikesiz Atıklar Toplama Ayırma Belgesi ile Ambalaj Atıkları Toplama ve Ayırma konulu Çevre İzni ve Lisansı farklı belgeler fakat aynı ana faaliyet kolundalar mı soru tam olarak bu.Yani NACE kodu 38.11.01 midir her ikisi için.

Nace kodu konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Bazalt NACE kodu yardım?

Bazalt üretimi için NACE kodu nedir acaba? Yardımcı olursanız sevinirim.
  2. Pomza NACE kodu yardım?

Pomza NACE kodu nedir acaba? Yardımcı olursanız sevinirim.
  3. NACE Kodları

NACE kodları forumda çok konuşuluyor. Listesini ekleme ihtiyacı hissettim. Listeye ekten ulaşabilirsiniz.
  4. atık kodu

merhaba arkadaslar sac kaynak ve lehim işleri yapan bir firma için aık yonetım planı yapmaktayım fakat bırkac atık kodunda takıldım. yardımcı olabılırmısınız? ---uretımden kaynaklanan kontamıne metal talaş ---boyahane unitesi havalandırma filtresinden kaynaklanan filtre tozları atık yonetımı genel esaslarında bunlara karsılık gelecek kodlar hangılerı olabılır acaba?
  5. Nace kodu

merhaba arkadaşlar, TAT lisanslı firmanın nace kodu 38,38.1,38.11 ,38.11.01 olarak tespit ettim .Ambalaj atıklarının toplanması ile ile ilgili araştırdığım kod. gözümden kaçan vardır belki diye soruyorum. başka eklemem gereken kod var mı?