Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Naylon ham maddesi talep eden var mı?

Konu, 'Çevre ve Atık Yönetimi' kısmında Olgaç Sürmelihindi tarafından paylaşıldı.

1. Olgaç Sürmelihindi

Olgaç Sürmelihindi Genel Yönetici

Arkadaşlar kolay gelsin naylon hammaddesine veya naylona ihtiyacı olan var mı?

2. Mahmut Cimşit

Mahmut Cimşit CMNet Üyesi

nasıl bir ihtiyaç

3. Olgaç Sürmelihindi

naylonun hammaddesine veya naylon satın almak isteyen varsa ona göre elimizden çıkarmayı düşünüyorumda. sizin ihtiyacınız var mı?

4. Mahmut Cimşit

elinizde ne kadar var yani kaç ton var. ve nerede bunları bilmeden nasıl talip olalım.

5. Batuhan Aşcı

Batuhan Aşcı CMNet Üyesi

Bu muydu önemli olan şey???!!!

6. Olgaç Sürmelihindi

ÜÜÜÜÜ
    size resim gönderebilirim. bugun haberleşelim.

yazacağın bu muydu? evet önemli olan bu itirazın mı var.

eğer müsait olursanız bugun telefonla görüşelim?

7. Mahmut Cimşit

resimler, miktar ve nerede olduğu önemli.
    bu bilgileri verebilirsen seninle anlaşmaya başlayacağız.

8. bll_2081

bll_2081 CMNet Üyesi

renkplastdan şenol bey yada eren bey ile iletişime geçin benim adımı verebilirsiniz. Plastik geri dönüşüm toz boya imalatı yapıyorlar. gfbsini almıştım zamanında

9. Olgaç Sürmelihindi

çok teşekkür ederim Bilal bey. Ben kendilerini bugün veya yarın ararım birşey olursa size tekrardan dönüş yaparım.

10. İrem Bengisu Erol

İrem Bengisu Erol CMNet Üyesi

@Olgaç Sürmelihindi Bey,
    Böyle bir durumda konu açarken, konu ismini "Naylon gereksinimi, Naylon satış" vb. yaparsanız daha iyi olur.

Aynı konuda görüş arayan diğer arkadaşlar, arama kısmında kolayca bulabilirler eğer net bir konu başlığı atarsanız. Her konu önemli ve hepsine "önemli , acil" gibi başlıklar atarsak forum kirlenmesi olacaktır.

Teşekkürler,

11. Olgaç Sürmelihindi

öncelikle teşekkür ediyorum düşünceleriniz için. Ama durum acil olduğu için onu yazdım. Şunuda söylemek istiyorum bazı kişiler dışında ilgilenen kimse olmuyor bazen acil ya da önemli konu yazmak iyidir ve bu konunun önemli olduğunu düşünüyorum. Herkese kolay gelsin.

tmm Mahmut bey ben size resim ve tonaj bilgilerini gönderirim. Hayırlısı olur.

12. Mahmut Cimşit

ya kusura bakmada elinde ne kadar olduğunun bilgisini vermiyorsun. belki 2 ton malzeme vardır onun için zaman harcıyoruz dur.

Naylon ham maddesi talep eden var mı? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. İktisat eden zenginleşir, israf eden fakirleşir

Rahmetli babaannem pirinç ayıklıyordu. Bir tane pirinç yere düştü .. Babaannem eğildi,aramaya başladı. Sağa bakıyor, sola bakıyor, bulmaya çalışıyordu. Çocukluk işte, -Aman babaanne dedim. - Bir pirinç tanesi için bu kadar caba harcamaya, yorulmaya değer mi? Rahmetli ilk defa sertleşti bana karşı, öfkeyle doğruldu. -Sen oturduğun yerden ahkam kesiyorsun, 'dedi. - Hiç pirinç üretilirken...
  2. Çevre İzni Ek-2 Listesi 9.11 maddesi

Arkadaşlar Çevre İzni Ek-2 Listesi 9.11 maddesi kapsamında kum-çakıl ocakları veya kil ocaklarının çevre görevlisi olan var mı aranızda?
  3. Gıda maddesi ile gelen varillerin bertarafı

Arkadaşlar çevre görevlisi olduğum bir gıda firması metal varillerle gliserin alıyor bu variller boşaldıktan sonra lisanslı firmaya mı verilmeli belediyeye de verebilir miyiz? Şuan bu variller hurdacıya gidiyor ne yapmalıyım.
  4. Samsung galaxy s4 ön talep rekoru kırdı

Samsung şirketinin, akıllı telefonlara öncü olacak özellikteki en yeni ürünü Galaxy S 4, Android OS'inin en yeni versiyonu olan Andorid 4-2-2 Jelly Bean ile birlikte gelmektedir. Samsung şirketi, en son modeli Samsung Galaxy S 4 ile çıtayı epeyce yükselterek diğer markaların gücünü bir hayli zorladığı söylenebilir. Akıllı telefon ekran ebatını yükselterek ve akıllı telefona çok ince android...
  5. Çevre görevlisi başka iş yapamaz maddesi

merhaba arkadaşlar, çevre görevlisi olarak bir tesisite çalışıyorum. çevre görevlisi olduğum tesiste iş güvenliği uzmanlığı yapabılır mıyım? bu konuda net bılgı bulamadım acıkcası . yardımcı olur musunuz