Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Naylon ham maddesi talep eden var mı?

Konu, 'Çevre ve Atık Yönetimi' kısmında Adalet savascisi tarafından paylaşıldı.

1. Adalet savascisi

Adalet savascisi CMNet Üyesi

Arkadaşlar kolay gelsin naylon hammaddesine veya naylona ihtiyacı olan var mı?

2. Mahmut Cimşit

Mahmut Cimşit CMNet Üyesi

nasıl bir ihtiyaç

3. Adalet savascisi

naylonun hammaddesine veya naylon satın almak isteyen varsa ona göre elimizden çıkarmayı düşünüyorumda. sizin ihtiyacınız var mı?

4. Mahmut Cimşit

elinizde ne kadar var yani kaç ton var. ve nerede bunları bilmeden nasıl talip olalım.

5. Batuhan Aşcı

Batuhan Aşcı CMNet Üyesi

Bu muydu önemli olan şey???!!!

6. Adalet savascisi

ÜÜÜÜÜ
    size resim gönderebilirim. bugun haberleşelim.

yazacağın bu muydu? evet önemli olan bu itirazın mı var.

eğer müsait olursanız bugun telefonla görüşelim?

7. Mahmut Cimşit

resimler, miktar ve nerede olduğu önemli.
    bu bilgileri verebilirsen seninle anlaşmaya başlayacağız.

8. bll_2081

bll_2081 CMNet Üyesi

renkplastdan şenol bey yada eren bey ile iletişime geçin benim adımı verebilirsiniz. Plastik geri dönüşüm toz boya imalatı yapıyorlar. gfbsini almıştım zamanında

9. Adalet savascisi

çok teşekkür ederim Bilal bey. Ben kendilerini bugün veya yarın ararım birşey olursa size tekrardan dönüş yaparım.

10. İrem Bengisu Erol

İrem Bengisu Erol CMNet Üyesi

@Olgaç Sürmelihindi Bey,
    Böyle bir durumda konu açarken, konu ismini "Naylon gereksinimi, Naylon satış" vb. yaparsanız daha iyi olur.

Aynı konuda görüş arayan diğer arkadaşlar, arama kısmında kolayca bulabilirler eğer net bir konu başlığı atarsanız. Her konu önemli ve hepsine "önemli , acil" gibi başlıklar atarsak forum kirlenmesi olacaktır.

Teşekkürler,

11. Adalet savascisi

öncelikle teşekkür ediyorum düşünceleriniz için. Ama durum acil olduğu için onu yazdım. Şunuda söylemek istiyorum bazı kişiler dışında ilgilenen kimse olmuyor bazen acil ya da önemli konu yazmak iyidir ve bu konunun önemli olduğunu düşünüyorum. Herkese kolay gelsin.

tmm Mahmut bey ben size resim ve tonaj bilgilerini gönderirim. Hayırlısı olur.

12. Mahmut Cimşit

ya kusura bakmada elinde ne kadar olduğunun bilgisini vermiyorsun. belki 2 ton malzeme vardır onun için zaman harcıyoruz dur.