• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Ne önerirsiniz!

Ahsen Çadıroğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
-
Merhabalar...Çevre Müh. 3 sınıf ögrencisiyim. Yaz tatili boyunca boş kalmaktansa mesleği daha iyi öğrenmek nelerle uğraştığımızı daha iyi görmek için İstanbul'da tatil boyunca gidip bir şeyler öğreneceğim firma,kuruluş öneriniz var mı?(staj değildir)

Cevap: Ne önerirsiniz!

Firma kurum kuruluş çok. Ama herşey çabana bağlı. Ücretsiz çalışırım dersen firmalara birçok yerde şansın artar. Çalışmışken maaşımda olsun dersende şansız epey azalır.. Sağa sola cv gönder durumu anlat şimdiden..

Danışnalık firmalarını tercih edebilirsiniz. Çevre izinleri, atık yönetimi ve ÇED konularında iş hayatı öncesi deneyim elde etmiş olursunuz.

keşke en mantıklı cevabı verebilsem ama ne yazıkki veremiyorum sadece diyebileceğim tek şey çevre mühendisliği dalında hangi branşaltını seçmek istediysen ona göre kendini hazırlamaya başla burası kurtlar sofrası bu sofrada kuzuda olabilirsin kurtta .
artık ekmek aslanın ağzında değil midesinde sindirilmekte(alıntı bir söz nereden alıntı yaptım hatırlayamadım) şimdiden kendini bunlara hazırla geceni gündüzüne katman lazım çünkü artık verilen mezun sayısı çok ama çok fazla olmaya başladı.

bu yazdıklarım insanları biraz kızdırabilir ama gerçektir. zamanını iyi değerlendir gündüz işte çalış akşam aç bilgisayarını araştırmalar yap kendini iyi geliştir.
bu yazdıklarım hep elde ettiğim deneyimlerden ve yanlışlardandır. bunlar seni karamsarlığa itmez umarım.

O zaman 1 yıl sonra kurtlar sofrasında senide görmek dileğiyle
not:lütfen word,excel,powerpoint,autocad bu programlarda kendini mutlaka geliştir çünkü yeni mezun arkadaşlarımız bu konularda gerçekten deneyimsizler benim kanımca(istisnalar dışında)

onlar da sorun olacagını düşünmüyorum da...abi iş yerinde sunum fealn da mı yapılıyor:))binevi muhasebeci de sayılıyoruz sanırım:))