• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Nerede staj yapabilirim ?

Betül..

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Çukurova Üniversitesi
Arkadaşlar iyi akşamlar.Ankara'da ''Arıtma'' yada ''Şantiye'' bölümlerinden birinde staj yapmayı düşünüyorum.Fakat hangi kurumda yapacağımı bilmiyorum.Bana yardımcı olabilirmisiniz? Tavsiyeniz var mı?

Ankara atık su arıtma tesisinde yapabilirsin. İşletme müdürü ve çalışanlar tecrübeli. Faydalı olur atık su konusunda.

Bir de şantiyeden kasıt nedir?

Fa@Hurşit
Fabrika olarak geciyordu yanlış yazmışım özür dilerim.

@Nergiz Öztürk
Tesekkur ederim sagolun.

Arakadaşlar stajlarınızı mümkünse ileri biyolojik atıksu arıtma tesislerinde yapsanız size çok şeyler katar(hakkıyla yaparsanız). Çok tavsiye ederim...

@semih.celik
Teşekkür ederim. Ankara'da hangi kurumda yapabilirim bildiğiniz bir kurum var mı ?

Ankarada ASKİ; de yapabilirsiniz mesela TATLAR ileri biyolojik atıksu arıtma tesisinde internetten takip edin staj için başvuru zamanlarını sonrası sizin gayretinize kalmış...:)

@semih.celik
Çok teşekkür ederim sagolun.

@yukselaydinc
Çok teşekkür ederim sagolun.