• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Netcad coğrafi bilgi sistemleri - gis sertifika eğitim programi

Selma Akdoğan

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şubesi
Eğitim AdıNETCAD COĞRAFİ BİLGİ SİSTEMLERİ - GIS SERTİFİKA EĞİTİM PROGRAMI
Eğitim Tarihleri3 Kasım 2015 saat 09:30 - 16.00
4 Kasım 2015 saat 09:30 - 16.00
5 Kasım 2015 saat 09:30 - 16.00
Eğitim YeriTMMOB Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şubesi
Adres: Mustafa Münir Birsel Sk. No:6/1 Akademi Apt. Kat:3 D:10 Alsancak / İZMİR
Tel: 0232 4640022 - 4635532
Faks: 0232 4220959
E-posta: cmoizmir@cmo.org.tr
Katılımcı SayısıEğitim minimum 12 kişi, maksimum 20 kişinin katılımı ile gerçekleştirilecektir.
Eğitim VerenNETCAD KURUMSAL EĞİTİM UZMANI
Eğitim ÜcretiÇMO Üyeleri: 570 ₺
BTB‘li Firma Çalışanı TMMOB Üyeleri: 720 ₺
TMMOB üyeleri / Diğer: 850 ₺
ÇMO Üyelerinin Aidat Borcunun Ödenmiş Olması Gerekmektedir.
Eğitim Yönetimi Talimatı gereği Eğitime ön kayıt yaptırmak için eğitim bedelinin en az % 30‘unun peşin ödenmesi gerekmektedir. Katılımcı eğitime katılmazsa ödenen bedel iade edilmez
Banka Hesap Numarası:
İş Bankası Yeni liman Şubesi 3427-0339372
IBAN NO: TR80 0006 4000 0013 4270 339372
Banka masrafları katılım ücretine dahil değildir.
Bonus karta 4 taksit yapılmaktadır.
SON BAŞVURU TARİHİ 23 Ekim 2015
Eğitim Ücretine Dahil OlanlarEğitim Notları
Öğle yemeği ve tüm ikramlar
Eğitime Kimler KatılabilirBu eğitim proje üretimine yönelik tüm sektörlerin temel ihtiyacı niteliğindedir. Dijital ortamda proje üreten tüm meslek grupları, Çevre Mühendisleri, Harita Mühendisleri, Şehir Plancıları, İnsaat Mühendisleri, Orman Mühendisleri, Ziraat Mühendisleri, Maden Mühendisleri, Jeoloji-Hidrojeoloji Mühendisleri, Mimarlar, Teknikerler, Harita ve Proje bağımlı çalışan tüm Sektör Çalışanları, Yöneticiler, aynı zamanda Akademisyen, Öğrenci ve Eğitmenler.
Eğitimin AmacıEĞİTİMİN AMACI:
GIS-Coğrafi Bilgi Sistemleri konusundaki temel kavramlar, veri yapıları, veri üretim teknikleri, uzaktan algılama, veri tabanı, harita projeksiyon bilgisi konularında teorik bilgileri ve Netcad 5.0 GIS programının kullanımı ile, uygulamalarla GIS projesi oluşturma, GIS yüzey analizleri ve oluşturulan projeyi yönetme süreçlerini baştan sona içeren temel eğitim programıdır.
KULLANICI BU EĞİTİM TAMAMLADIĞINDA;
· GIS-CBS ve uzaktan algılama, veri yapıları, veritabanı, harita, projeksiyon bilgisi konularındaki teorik yapı hakkında bilgi sahibi olacak,
· Netcad 5.0 GIS programını GIS ve CAD projeleri oluşturmada kullanabiliyor, projelerine uygun projeksiyonları tanımlayabiliyor olacak,
· Proje veritabanı kavramsal tasarımı, uygulaması ve yönetimini yapabiliyor olacak,
· Veri üretimi, veri depolama ve veri yönetimi süreçlerini farklı proje ölçeklerinde uygulayabilecek,
· Netcad‘in gelişmiş GIS ve CAD fonksiyonları sayesinde farklı özelliklerde veri üretimi ve analizler yapabilecek,
· Raster dönüşüm işlemlerini yapabilecek,
· Uzaktan algılama teknolojisi ile veri üretimi ve analizler yapabilecek,
· Projelerini istediği özelliklere göre görüntüleyebilecek, sorgulayabilecek ve raporlayabilecek,
· Arazi modeli oluşturabilecek, ürettiği arazi modeli üzerinde GIS yapısında yüzey analizleri yapabilecek,
· Ürettiği projeleri Google Earth‘e aktarabilecek.
[TBODY] [/TBODY]
*Başvuru Formu
NETCAD COĞRAFİ BİLGİ SİSTEMLERİ - GIS SERTİFİKA EĞİTİM PROGRAMI
Ön Kayıt Formu
Adı Soyadı: .........................................................
Mesleği: ...............................................................
Œ Çevre Mühendisi
Oda sicil No:......................................................
Œ Diğer:................................................................
GSM :.....................................................................
E-posta:..................................................................
İŞYERİ BİLGİLERİ
İş Yeri Adı:...............................................................
İşyerinin Adresi:......................................................
İşyeri Telefon - Faks:................................................
İş Yeri E-posta: ......................................................
[TBODY] [/TBODY]
* : Formun doldurarak Dekont ile birlikte cmoizmir@cmo.org.tr e-posta adresine gönderilmesi veya +90 232 422 09 59 nolu faksa iletmesi gerekmektedir.

Ekli dosyalar

• DUYURU _CBS Kasım.doc
    63 KB · Görüntüleme: 1
  • afiş CBS.jpg
    afiş CBS.jpg
    50.9 KB · Görüntüleme: 4