Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Netcad

Konu, 'NetCAD' kısmında Burak Dumlu tarafından paylaşıldı.

1. Burak Dumlu

Burak Dumlu CMNet Üyesi

Arkadaşlar netcad'de renkli çıktı alırken rasterlar renkli çıkıyor. Diğer yazılar semboller hepsi siyah çıkıyor. bunun ayarını bilen varsa yardımcı olabilirmi?

2. Kağan

Kağan CMNet Üyesi

bütün tabakakarın rengi siyahtır (pek olasılık vermiyorum)
    çizdir menüsüne girdiğinizde açılan pencerede sol alt kısımda baskı renkleri yazdığını göreceksiniz. üç seçenek var:
    renkli,
    tek renk (siyah),
    gri skala,
    renklinin seçili olduğundan emin olun.

Fatma Sena ve Fatih Özcan bunu beğendi.
  3. Burak Dumlu

Burak Dumlu CMNet Üyesi

Bunların hepsini yaptım ama yine siyah beyaz çıkıyor. Benim tahminim kalem renklerinden kaynaklanıyor bu durum ama nedenini bulamadım daha uğraşıyorum

4. Kağan

Kağan CMNet Üyesi

"kalem renklerini kullan" işaretlemeden deneyin.

Burak Dumlu bunu beğendi.
  5. Burak Dumlu

Burak Dumlu CMNet Üyesi

Denedim oldu sağolun yardımınız için

Kağan bunu beğendi.
Netcad konusuna benzer içeriklerimiz
  1. NetCAD Tanıtım

Tanım Netcad; geniş yelpazede profesyonel çözümler sunan ulusal kaynaklarla üretilmiş bir CAD ve GIS yazılımıdır. Teknik Özellikler 64 bit Windows 2000 / 2003 / XP / Vista Platformu.Mükemmel CAD & GIS & RS & Fotogrametri Entegrasyonu. Çoklu Dil Desteği. (Türkçe, İngilizce) Zengin CAD araçları. (Kes, Uzat, Yuvarlat, Böl, Paralel, Kaydır,...
  2. NetCAD Şebeke Modülü

WATER, İçme Suyu Şebeke Analiz ve Tasarım Uygulaması Tanım Netcad/WATER Modülü; cazibeli, terfili, hidroforlu, açık ve kapalı şebeke sistemlerinde ve hardy cross yöntemlerinde tam çözüm sağlayan içmesuyu projelendirme modülüdür. Teknik Özellikler Netcad 5.0 GIS özellikleri ile tam uyumlu Cazibeli/Terfili , Açık/Kapalı Şebeke ve Hardy...
  3. Netcad programı ihtiyaç

netcad programını nerden temin edebilirim ?
  4. NETCAD Kullanım Kitabı

arkadaşlar autocad programından sonra her mühendis arkadaşa mutlaka netcad programını öğrenmesini tavsiye ederim. özellikle proje üzeriine çalışan arkadaşlara.bu konu size yardımcı olacak çok güzel 400 sayfalık bir doküman var sizlerle paylaşmak istedim. kolay gelsin. http://yadi.sk/d/kx57FaX348FyN Link Hikmet Özgür tarafından eklenmiştir.
  5. NETCAD de deşarj hattı işleme

Arkadaşlar 25000 lik haritada deşarj hattını netcadde göstermem lazım netcad kullanmayı bilen varmı?