Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Neurosolutions veya matlap

Konu, 'ARŞİV' kısmında Ece İyidirli Öner tarafından paylaşıldı.

1. Ece İyidirli Öner

Ece İyidirli Öner CMNet Üyesi

Elinde neurosolutions veya matlab programı (full version) olan varsa paylaşabilirmi.

Yüksek lisans dönem projemde kullanacağım.

Teşekkürler.

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Lisanslı programların sitemizde paylaşımı yasaktır. Birisi ilgili paylaşımı yapsa dahi silinecektir.

Bu konuda herkesin özen göstermesi temennimizdir.

Mesajı okuyunca aklıma direkt aşağıdaki geldi nedense.. Daha açıklayıcı mesajlar yazmak bu kadar mı zor. ki siz belkide işinizi günlerce kısaltacak yardımlar istiyorsunuz. Bize 2 dk vakit ayırıp derdini doğru anlatmayana neden yardım edelim?...
13 Mayıs 2017
7
12
Ergitme kapasitesi 14 ton/saat ve üzeri olan kupol ocaklarında ergitme süresince meydana gelen atık gazlar toplanıp toz arıtma tesisine gönderilmelidir. Ergitme kapasitesi 14 ton/saat’e kadar olan tesislerde toz emisyonlar Diyagram 2’den elde...
4 Mayıs 2017
0
0
Merhaba, Fabrika çalışanlarının kullanmış oldukları kulak tıkacı/tıpası için bertarafta kullandığınız atık kodu nedir, yardımcı olabilir misiniz? Tehlikesiz olmadığını düşünüyorum, tıbbi atık olabilir gibi geliyor. Elinde bununla ilgili bir...
16 Mayıs 2017
2
0
GEÇİCİ FAALİYET BELGESİ başvurusu kapsamında İZİN LİSANS PORTALINA yüklediğimiz bazı evrakları güncelleştirip tekrar yüklememiz gerekiyor.Tekrar nasıl yükleyebiliriz? Tekrar yüklemek istediğim evrak kırmızı okla işaretlenmiştir resimde Şimdiden...
5 Mayıs 2017
0
0
Resim olsa da görsek... Resim torbanın katlanmış hali içinde hammadde tozu olduğundan çok açamadım ebat olarak bigbag ile tam olarak aynı.
6 Mayıs 2017
2
0
ARKADAŞLAR GÜVENİLİR UYGUN ALDIĞINIZ Bİ SİTE VARSA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM. 15 ADET LAZIM
19 Mayıs 2017
0
0
örnek ektedir. belediye logonuz ve iletişim bilgileri olacaktır. ...... belediyesi olarak online çevrede gerekli beyanlarımızın yapılabilmesi için kullanıcı kodu ve şifremizin tarafımıza verilmesi konusunda yardımlarınızı arz ederiz. gibi bir...
22 Mayıs 2017
11
0
biz bu şekilde bir madde dahil ederek sözleşmeyi yenilemiyoruz; sözleşmenin yenileceğine dair de bir madde görmedim yönetmeliklerde açıkcası
18 Mayıs 2017
2
1