Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ödev ve proje yardım

Konu, 'Çevre Mühendisliği Dersleri' kısmında Süleyman Yıldırım tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
  1. Süleyman Yıldırım

Süleyman Yıldırım CMNet Üyesi

selam arkadaslar uzun bir aradan sonra tekrar geldim :D

bu sene derslerin çoğunluğu yani 5 ders hep proje ile alakalı dersler yardımlarınızı bekliyorum arkadaslar

proje dersleri:

su arıtımında tesis tasarımı

endüstriyel kirlenme kontrolü

su getirme kanalizasyon

atıksu arıtımında tesis tasarımı

bitirme çalışması (bu tez oluyor galiba)

bu derslerden 44 ü proje ve 1 i tez nasıl yapacam arkadaşlar acl bi şekilde yardım

ve bu saydığım derslerden notları olan varsa bi upload edebilirmi cook sıkıştım nasıl yapacam bilmiyorum :S yardım lütfen

2. Eyilmaz

Eyilmaz CMNet Üyesi

okulda ders anlatılmıyor mu?

3. Süleyman Yıldırım

OKULDA ANLATILIYOR AMA PEK BİRŞEY ANLAMIYORUM SABAH 8 DE DERS VAR HAFTA İÇİ HERGÜN UYKUSUZ GİDİNCE BİRŞEY ANLAMIYORUM HOCALARDA NOTLARI VERMİYOR. NOT VE PROJELER VARSA YOLLAYABİLİRMİSİNİZ COOOK SEVAP ALIRSINIZ VALLA YOKSA YIL UZAYACAK BU DERSLERDEN : ( : (

4. Nuri Kartal

Nuri Kartal CMNet Üyesi

Kardeşim elimde not var bunların ama sen bu şekilde dersleri bitirirsen inan bana ilerleyen dönemde çok pişman olursun. Zamanım olursa sana atıksu ve içme suyu arıtımı, endüstriyel arıtımı, kanalizasyon projem yok ama notlarım var inşallah zamanım olursa onları da taratır yüklerim. Ama dediğim gibi bunun sana çok yararı olacağını düşünmüyorum. Bu hafta sonu İstanbul' da olmayacağım ancak ondan sonra ki hafta sonu olur inşallah. Hayırlı akşamlar..

5. Eyilmaz

Eyilmaz CMNet Üyesi

uykusuzluktan dolayı anlayamıyorsanız dikkat etmeniz lazım. uyku öğrencinin sermayesidir. hocaların not vermeme konusunda bir şey diyemem ama ders esnasında anlamanız daha kalıcı olacaktır.

6. Süleyman Yıldırım

@Nuri Kartal
    HOCAM MUTLAKA NOTLARI VE PROJELERİ BEKLİYORUM

Mert Alagöz ve MERTCNBZ bunu beğendi.
  7. Nuri Kartal

Nuri Kartal CMNet Üyesi

8. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

ders notları bölümünde aradıklarınızı bulabilirsiniz.

9. Süleyman Yıldırım

Nuri Hocam Yolladım Herşey İçin TEŞEKKÜRLER .