Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ödev yardım

Konu, 'Çevre Mühendisliği Dersleri' kısmında Enise A. tarafından paylaşıldı.

1. Enise A.

Enise A. CMNet Üyesi

arkadaşlar bi ödev sorum vardı acil yardımcı olursanız çok mutlu olurum ,belki basit bir soru ama ben konuya hakim değilim henüz :( Soru şu :

-->Reaktif konsantrasyonunun 100 mg/l den 20 mg/l 'ye indirilmesi istenmektedir.Reaksiyon 1.mertebeden olup (k = 0,8 1/gün,Q= 3785 m3/gün olduğuna göre ;

a) Tam karışımlı sürekli sürekli akımlı ,
    b)Dört adet seri bağlı ,sürekli akımlı tam karışımlı,
    c)Piston akımlı reaktörlerden hangisini kullanmak hacim açısından daha ekonomiktir ? (sebepleriyle birlikte)

Ödev yardım konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Ödev

Merhaba arkadaşlar... Hoca bu hafta bize bi ödev verdi: ---Arazide sertlik tayini yapabilecek şekilde bir analiz seti hazırlama--- ödev konusu bu titrasyon yapılacak kaba örneğin 5 ml numune alınır 20 ml enjektör ,enjektörde kullanacağımız titrant konsantrasyonu.plastik kaşık,piset vs söyledi hoca..bunun 1 ml sinde renk döndüğünde toplam litre başına düşen konsantrasyonu bulmamızı istedi...
  2. Ödev yardımı..

Büyükbaş ve küçük baş Hayvan Besi Tesisi ced raporu olan veya her hangi bir kaynağı bulunan varsa yardımcı olabilir mi?
  3. Ödev ve föy yardım

s.a arkadaşlar yeni üye oldum siteye 2 ders hakkında tecrübe bekliyorum..! 1.çevre kimyası (asit baz titrasyonları ) deney rapor ödevleri nasıl hazırlanır 2.çevre mikrobiyolojisi föy deney raporlarını nasıl yapabilirim ... ! yardımlarınızı esirgemeyinn ...!
  4. Çevre mühendisliğinin temelleri ödev yardım

Merhaba arkadaşlar Çevre Mühendisliğinin Temelleri dersinden bir ödev vermem gerekiyor. Ancak bazı nedenlerden dolayı derse giremedim bu yüzden zorlanıyorum. Bu sorularda yardım edebilecek arkadaşımız var mı ? Ve ya soru çözümleri için yardım alabileceğim bir kaynak var mı ? Teşekkür ederim .
  5. Ödev

Arkadaşlarım doğal arıtım dersi alıyorum zorlandığım bir soru var ve çözemiyorum eğer yardımcı olursanız sorumla ilgili çok mutlu olurum...