Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ödev yardımı..

Konu, 'Çevresel Etki Değerlendirmesi' kısmında kzbn_53 tarafından paylaşıldı.

1. kzbn_53

kzbn_53 CMNet Üyesi

Büyükbaş ve küçük baş Hayvan Besi Tesisi ced raporu olan veya her hangi bir kaynağı bulunan varsa yardımcı olabilir mi?

Ödev yardımı.. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. staj yardımı

merhaba. ben sakarya üniversitesi çevre müh. 2.sınıf öğrencisiyim yaz döneminde zorunlu lab. stajım var. mercedes benz fabrikasında düşünüyordum fakat 2 adet yabancı dil istiyorlar.:( farklı alternatiflerde bulunursanız sevinirim. stajı ist da yapmak istiyorum. şimdiden teşekür ederim
  2. Ödev

Merhaba arkadaşlar... Hoca bu hafta bize bi ödev verdi: ---Arazide sertlik tayini yapabilecek şekilde bir analiz seti hazırlama--- ödev konusu bu titrasyon yapılacak kaba örneğin 5 ml numune alınır 20 ml enjektör ,enjektörde kullanacağımız titrant konsantrasyonu.plastik kaşık,piset vs söyledi hoca..bunun 1 ml sinde renk döndüğünde toplam litre başına düşen konsantrasyonu bulmamızı istedi...
  3. Ödev yardımı talebi

merhaba anaerobik proseslerin mikrobiyolojik süreçleri ödevi hakkında yardımcı olabilir misiniz
  4. Ödev

Arkadaşlarım doğal arıtım dersi alıyorum zorlandığım bir soru var ve çözemiyorum eğer yardımcı olursanız sorumla ilgili çok mutlu olurum...
  5. Staj yardımı

Karabük üniversitesinde 2.sınıf öğrencisiyim yaz stajımı yapabilmek için bir yer arıyorum. Yardımlarınız için teşekkürler.