Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Office 2003/2007 Power Point Yardım Bölümü

Konu, 'Microsoft Office' kısmında Aykut Özcan tarafından paylaşıldı.

1. Aykut Özcan

Aykut Özcan Genel Yönetici

Arkadaşlar,
    Microsoft Office 2003 ve 2007 Power Point Uygulamasında sormak istediklerinze en kısa sürede yanıt vermeye çalışacağım.

NOT : Teşekkür etmek için sadece Teşekkür butonunu kullanınız.

2. Hazel Candan

Hazel Candan CMNet Üyesi

power point 2003 için değişik tasarım şablonları arıyorum ücretsiz indirebileceğim bir site var mı yada burada paylaşabilir miyiz?

3. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

Ücretsiz Powerpoint Tasarım Şablonları

Çoğu iş toplantısında veya interaktif okullarda powerpoint ile yapılan sunumlar kullanılmaktadır. Ancak hep aynı şablonlar üzerinden yapılan sunumlar dinleyenlere bıkkınlık verebilir. Her ne kadar Office 2007 ile birlikte değişik sunum şablonları gelse de bununla yetinmemeli. Yabancı sitelerde derlenmiş, sunum konusuna uygun tasarım şablonları bulabilirsiniz:

* Free PowerPoint Templates and Backgrounds
    * http://www.presentationhelper.co.uk/free_powerpoint_template.htm
    * Free PowerPoint Templates - for Microsoft PowerPoint
    * free powerpoint templates | download free ppt templates
    * Free PowerPoint Backgrounds and PowerPoint Templates - Brainy Betty Official Site
    * Download TR - Free PowerPoint Templates 5.0
    * Graphicsland - Download Free PowerPoint Templates
    * 120 FREE PowerPoint Templates & Backgrounds PowerPoint Template
    * Powerpoint Maps - Free maps for Powerpoint presentations

Alıntıdır...

4. Melike İlbilgi

Melike İlbilgi CMNet Üyesi

Selamlar,
    Bilgisayarımda 2010 Office Starter paketi yüklü. Excel ve word programı mevcut ancak powerpoint bu paketin içinde yok. Powerpoint indirmeye çalışıyorum. Ancak viewer programı indirilebiliyor. Programın tam sürümünü yükleyebileceğim bir link var mı? Yoksa yeni baştan bir office programı mı yüklemek lazım?

5. Murat Erdem

Murat Erdem Genel Yönetici

Herhengi bir Office 2010 Cd sini takın, Ardından setup dosyasını çalıştırın, Office zaten yüklü olduğu için, Özellik Ekle Kaldır, Onar yada sil gibi menüler gelecek ekrana. Özellik ekle kaldır diyerek yüklemek istediğiniz extra program ve özellikleri burdan seçebilirsiniz. ( Not: Seçenek ekranında seçtiğiniz özelliğe sağ tıklatın ve "Bilgisayarımda Çalıştır" seçeneğiniz işaretli olmasına dikkat edin..

6. Melike İlbilgi

Melike İlbilgi CMNet Üyesi

En nihayet yükledim programı, teşekkürler Murat Bey :alkis:

Murat Erdem bunu beğendi.
  7. Murat Erdem

Murat Erdem Genel Yönetici

Rica ederim..

Office 2003/2007 Power Point Yardım Bölümü konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Office 2003/2007 Word Yardım Bölümü

Arkadaşlar, Microsoft Office 2003 ve 2007 Word Uygulamasında sormak istediklerinze en kısa sürede yanıt vermeye çalışacağım.
  2. Office 2003/2007 Excel Yardım Bölümü

Arkadaşlar, Microsoft Office 2003 ve 2007 Exel Uygulamasında sormak istediklerinze en kısa sürede yanıt vermeye çalışacağım. NOT : Teşekkür etmek için sadece Teşekkür butonunu kullanınız.
  3. Office 2003/2007 Outlook Yardım Bölümü

Arkadaşlar, Microsoft Office 2003 ve 2007 Outlook Uygulamasında sormak istediklerinze en kısa sürede yanıt vermeye çalışacağım. NOT : Teşekkür etmek için sadece Teşekkür butonunu kullanınız.
  4. Docx Dosyalarını Office 2003 ile açmak

Office 2007 ile hazırladığınız dosyaları, Office 2003 ile açılmayabilir ve formatını değiştirebilirsiniz.Microsoftun office icin yapmıs oldugu yamayı ile office 2007'nin docx uzantılı dosyaları acabilme desteğini office 2003 entegre ediyor. Microsoft'un en yeni ofis paketi Office 2007, görsel arabirimi ile büyük beğeni topluyor. Değişiklikler her ne kadar sadece görsel arabirimdeymiş...
  5. Office 2007 Service Pack 2

Merhaba Arkadaşlar, Office 2007 nizi güncellemek mi istiyorsunuz ? Her seferinde aynı güncelleştirmeleri yüklemekten sıkıldınız mı ? Office 2007 Service Pack 2 Buyrun Linki : [COLOR="Red"]INDIR