Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Office outlook hata veriyor.

Konu, 'Microsoft Office' kısmında Şeyma Huyut Eyigün tarafından paylaşıldı.

 1. Şeyma Huyut Eyigün

  Şeyma Huyut Eyigün CMNet Üyesi

  Arkadaşlar merhabalar,

  Hayurlı ve umut dolu bir hafta diliyorum. Sabah 8.30'dan itibaren outlook oturumumu açmaya çalışıyorum ancak sürekli hata veriyor. Daha doğrusu ağ bilgilerini giriniz diye, mail ve şifre doğrulaması istiyor. Doğrulamayı yapmama rağmen posta gönderip alamıyorum.

  Outlook kullanan arkadaşların konu hakkında bir bilgisi var mı?

  Şimdiden teşekkür ederim.
   
 2. Fatih Özcan

  Fatih Özcan Site Kurucusu

  Kullandığınız mail şirket mailiniz mi? Şirket mailiniz ise diğer arkadaşlarınızda benzer bir problem var mı?
   
  Şeyma Huyut Eyigün bunu beğendi.
 3. Şeyma Huyut Eyigün

  Şeyma Huyut Eyigün CMNet Üyesi

  Evet Fatih Bey, şirket mailim. Evet diğer arkadaşlarda da aynı problem var.
   
 4. CMNet Okuru

  CMNet Okuru CMNet Üyesi

  Bu tür sorunlar bir zaman sonra oluyorsa, sunucuda sorun oluştu demektir. Çalışma yapıyor olabilirler bir takım değişiklikler yapmış/yapıyor olabilirler genelde böyle olur çünkü. Tabii başka sorun da olabilir yanılabilirim o yüzden en iyisi çalıştığınız yerde yetkililere danışabilirsiniz..
   
 5. Şeyma Huyut Eyigün

  Şeyma Huyut Eyigün CMNet Üyesi


  Evet, bunu denedim :), Ancak cevap alamadım :) bakalım muhtemelen dediğiniz gibi bir sorundur. Teşekkür ederim.
   
 6. CMNet Okuru

  CMNet Okuru CMNet Üyesi

  Şimdi şöyle diyelim, genelde her firmanın çalıştığı sunucu firmaları olur. İşte böyle sitelerin, e-posta sunucuları vs. gibi. Bu alanın sorumluları olur mesela. Bu sorumlu kişilerin telefon numaraları, firmada her çalışanda özellikle Outlook kullanan personelde olması lazım ki, bu durumlarda arayıp sıkıntıyı hemen paylaşmak açısından iyi olur. Bu tür sunucuları bazen 3, bazen 6, bazen de 7 ayda bir bakıma sokarlar. O esnada da IP/DNS vb. şeyler değişebilir veya port giriş izini güvenlik amacıyla kapatılabilir. Bu da e-posta gönderip almanızda sıkıntı oluşturur yani sisteminizi servis dışı bırakır. Ancak, bu elbette geçici sorundur çabuk düzeltirler. Fakat geniş çaplı bir düzenleme yaparlarsa, ayarları değiştirmeniz/güncellemeniz gerekebilir. Durum böyle olursa, sizi bilgilendirirler sanırım. Ama oluşan sorun, bunların dışında bir sorun da olabilir. Umarız kısa zamanda halledilir. İyi mesailer dileriz..
   
 7. Şeyma Huyut Eyigün

  Şeyma Huyut Eyigün CMNet Üyesi

  Teşekkür ederim adminim. :) İyi çalışmalar diliyorum ben de sizlere.
   
Office outlook hata veriyor. konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Office 2003/2007 Outlook Yardım Bölümü

  Arkadaşlar, Microsoft Office 2003 ve 2007 Outlook Uygulamasında sormak istediklerinze en kısa sürede yanıt vermeye çalışacağım. NOT : Teşekkür etmek için sadece Teşekkür butonunu kullanınız.
 2. Karalamalar sizi ele veriyor!

  KARALAMALAR SİZİ ELE VERİYOR İngiliz Grafoloji Enstitüsü yaptığı araştırmalarda, bir şey dinlerken veya düşünürken yapılan karalamaların karakter hakkında ipuçları taşıdığını ortaya koydu. Uzmanlara göre dünyanın her yerinde insanların yaptıkları karalamalarda benzer figürlerin kullanılıyor olması tesadüf değil ve farklı anlamlar taşıyor. Portre: Karışık çizilmiş bir surat diğerlerine karşı...
 3. ‘yedi renkli göl’ sos veriyor

  Isparta’da bazı gün ve saatlerde farklı renklerde görüldüğü için ‘Yedi Renkli Göl’ olarak adlandırılan Eğirdir Gölü, çevresindeki tarımsal faaliyetler nedeniyle kirlenme tehlikesiyle karşı karşıya. Orman ve Su İşleri Bakanlığı Su Yönetimi Genel Müdürlüğü, 2 yıl önce yaptığı çalışmada göl çevresindeki bazı yerleşim birimlerine arıtma sistemi ve ekolojik köyler kurulmasını öngördü. Biyolog...
 4. Çbs hata

  Selamun aleykum, ÇŞİM tesisimin ÇBS'de kayıtlı olmadığını söylüyor. ancak ben tesisi ÇBS'ye kaydettiğimde şu hata çıkıyor. Yardımcı olabilirmisiniz.