Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ofis telefonlarından çıkan tekrar şarj edilebilir piller hakkında

Konu, 'Çevre ve Atık Yönetimi' kısmında M. Hayri Cüneydi tarafından paylaşıldı.

1. M. Hayri Cüneydi

M. Hayri Cüneydi CMNet Üyesi

Arkadaşlar merhaba;

Hazırlamakta olduğum Endüstriyel Atık Yönetim Planına ofis telefonlarından çıkan tekrar şarj edilebilir pilleri de dahil edeceğim ama hangi kodu kullanmam lazım açıkçası biraz sıkıntıya düştüm,fikirlerinize müracat etmek istedim.Bana göre 16 06 02 (A) Nikel Kadmiyum Piller.Ama yanılıyor muyum diye sizlere sormak istedim.Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

2. Murat Akyüz

Murat Akyüz CMNet Üyesi

Bunların çıkışlarını yaptınız mı Hayri Bey

3. M. Hayri Cüneydi

M. Hayri Cüneydi CMNet Üyesi

Bugüne kadar yapılmamış daha doğrusu aradım taradım herhangibir evrağa rastlamadım ama bundan sonra Allah kısmet ederse yapacağım.O sebepten şimdiden atık yönetim planıma dahil edeyim diyorum.

Ofis telefonlarından çıkan tekrar şarj edilebilir piller hakkında konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Iş hayatında sık karşılaşılan "ofis kişilikleri"

İŞ HAYATINDA SIK KARŞILAŞILAN "OFİS KİŞİLİKLERİ" 1. Lokomotif İşlerin ilerlemesi sürecinde üzerindeki negatif etkiyi buhar gibi çevresindekilerin üzerine püskürten bu tipler çalışılması en zor insan türüdür. “Hemen bitir!”, “Ya yaparsın, ya gidersin!” gibi tehdit cümleleri ile dolu konuşmalardan bıkanlar için yapacak tek şey var ki, o da bu insanın bir üstü varsa eğer ona şikayet...
  2. Tekrar tekrar tekrar staj :(

bu yaz işletme stajı yapmam gerekiyor bu konuda yardım edebilicek olursa çok sevinirim.gebzede ikamet etmekteyim.
  3. Şardon makinasından çıkan şardon tozları hakkında

Arkadaşlar merhaba; Tekstil sektöründe şardon makinalarından çıkan şardon tozlarının analizini yaptırmamız gerekiyor mu?Gerekiyorsa kanunun hangi maddesine dayanarak yaptırmamız lazım?Patronuma bilgi vermek zorundayım da o sebepten bu soruları sormaktayım. :)
  4. Atık piller

tat firması olarak elimize bir miktar atık pil geliyor daha önce hiç atık pil vermemişler internetten araştırma yaptım ve atık pillerin TAP a verildiğini öğrendim daha önce buraya pil veren oldu mu atık pil verirsek bizden bir masraf çıkacak mı
  5. Diyaliz makinelerinden çıkan enfeksiyöz sıvı hakkında

Günaydın Arkadaşlar, Diyaliz makinelerinden çıkan enfeksiyöz sıvının kontrolü hakkında bilgisi olan var mıdır ? Tşkler.