Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

OHSAS 18001:2005 İŞ SAĞLIĞI ve İŞ GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ BAŞ DENETÇİLİK EĞİTİMİ

Konu, 'Eğitim Duyuruları' kısmında Esra Kalaycı tarafından paylaşıldı.

1. Esra Kalaycı

Esra Kalaycı CMNet Üyesi

Merhaba Arkadaşlar;

20 – 24 Ekim tarihleri arasında OHSAS 18001:2005 Baş Denetçilik Eğitimi planlamaktayız.Ayrıntılar aşağıdadır.

Diğer eğitim tarihlerine www.ybm.com.tr adresinden bakabilirsiniz. Bu eğitim ya da diğer eğitimler ya da belgelendirme faaliyetlerimiz için benimle irtibata geçebilirsiniz.

Esra Kuruzu
    esra@ybm.com.tr
    0212 547 31 00

Eğitimimiz 5 gün sürmektedir.

Eğitim ücreti:700 TL+KDV’dir. (%18)

Eğitimimiz İstanbul-Zeytinburnu ofisimizde yapılacaktır.

Eğitimin son günü konu anlatımından sonra sınav yapılmaktadır.Cevaplarınız değerlendirildikten ve tercüme edildikten sonra yurtdışına gönderilmektedir.70 baraj puanını geçtiğiniz takdirde de 2 hafta içerisinde IRCA onaylı baş denetçilik sertifikanızı göndermekteyiz.

Bu eğitimimiz için herhangi bir koşul aranmamaktadır.

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Konunuzu Duyurular bölümündeki Eğitim Duyuruları kategorisine taşıyorum. Bilginize..

OHSAS 18001:2005 İŞ SAĞLIĞI ve İŞ GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ BAŞ DENETÇİLİK EĞİTİMİ konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Ohsas 18001 iş sağlığı ve güvenliği semineri

OHSAS 18001 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ SEMİNERİ (kimya mühendisleri odası eskişehir şubesi) buyrun; http://ifile.it/1fdwtqo
  2. OHSAS(18001:2007) İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sİstemi Bilgilendirme ve İç Denetçi

Eğitim Ayrıntıları Eğitim OHSAS(18001:2007) İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Bilgilendirme ve iç denetçi /İZMİR Amaç Katılımcıların OHSAS 18001 standardı konusunda bilgilendirilmesi, standardı firmaları için yorumlama becerisinin kazandırılması Katılımcı Profili OHSAS 18001 İşçi Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi'ni uygulamaya başlayacak olan veya uygulayan tüm sistem...
  3. Ohsas 18001:2007 İŞÇİ saĞliĞi ve İŞ gÜvenlİĞİ yÖnetİm sİstemİ baŞ denetÇİ eĞİtİmİ

[COLOR=black]Amaç [COLOR=black] [COLOR=black]Katılımcılara kuruluşlarında OHSAS 18001:2007 İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sisteminin kurulması, uygulanması ve sistemin sürekli geliştirilebilmesi için gerekli olan bilgiyi vermek, sistem için denetçi/baş denetçi yetiştirmek [COLOR=black]Katılımcı Profili [COLOR=black]OHSAS 18001:2007 İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemi’ni...
  4. OHSAS 18001:2007 İSG Yönetim Sistemi Bilinçlendirme ve İç Tetkikçi

17-18-19 Şubat 2011 (Perşembe-Cuma- Cumartesi) tarihlerinde gerçekleştireceğimiz "OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemi Bilinçlendirme ve İç Tetkikçi " ile ilgili ayrıntılar aşağıdaki gibidir. Saygılarımızla, http://istanbul.cmo.org.tr/ Eğitimin Adı “OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemi Bilinçlendirme ve İç...
  5. Ohsas 18001:2007 iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi iç tetkik soru listesi

OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı Ve Güvenliği Yönetim Sistemi içinde en önemli unsurlardan biri iç denetim mekanizmasıdır.Ekteki dökümanın bu konuda iyi bir rehber olacağını düşünmekteyiz.Şimdiden başarılar dileriz.