Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

oje ve parfüm şişelerinin geri dönüşümü

Konu, 'Geri Dönüşüm ve Yeniden Kullanım' kısmında Yağmur Cengiz tarafından paylaşıldı.

1. Yağmur Cengiz

Yağmur Cengiz CMNet Üyesi

Merhabalar arkadaşlar ben ambalaj atık toplama ayırma tesisinde çalışıyorum ve oje ve parfüm şişelerinin geri dönüşümü hakkında bilgi almak istiyorum, yani içinde evet bir kimyasal madde var ama tehlikeli degil. bunu hangi tur geri donusum tesislerine verebilirim? şimdiden teşekkürler

2. munevver

munevver CMNet Üyesi

merhabalar
    ben plastik geri dönüşümü yapan bir tesiste çalışıyorum
    oje şişelerini cam oldukları için cam geri dönüşümüne verebilirsiniz
    fakat parfüm kutuları konusunda yardımcı olamayacağım.
    plastik geri dönüşümlerinizde yardımcı olabiliriz
    iyi çalışmalar dilerim

oje ve parfüm şişelerinin geri dönüşümü konusuna benzer içeriklerimiz
  1. PET ve Geri Dönüşümü

TSK Koruyucu Hekimlik Bülteni, 2007: 6 (4) Derleme/Review Article Funda Sevencan*, Songül A. Vaizoğlu Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Halk Sağlığı AD, Ankara * Funda Sevencan, Halk Sağlığı AD, Tıp Fakültesi, Hacettepe Üniversitesi 06100, Sıhhiye, Ankara. E-posta: fundasevencan@yahoo.com ** 18/01/2006-21/01/2006 tarihlerinde düzenlenen II. Çevre Hekimliği Kongresi’nde poster olarak...
  2. ambalaj geri dönüşümü

merhaba arkadaşlar; ben kendimi ambalaj atıkları konusunda geliştirmek istiyorum. bunun için nerelere başvuru yapabılırım yonetmelıkler dısında pe,pp,pet bunların detaylarını anlatan güzel kaynak var mı? bildiğiniz.şimdiden tesekkur ederim.
  3. kablo geri dönüşümü

kablo geri dönüşümü sonucu pvc ve bakır elde ediyoruz pvc kodu ile ilgili bi bilgiye ulaşamadım.Atık yönetimi genel esaslarına ilişkin yönetmelikte atık kodu ne olmalıdır pvc malzemenin
  4. Tetra-pak geri dönüşümü hk.

tetrapak geri dönüşümü yapan lisanslı firma önerebilir misiniz acaba?
  5. Crt geri dönüşümü

crt geri dönüşümü ile ilgili tez için yardımcı kaynak elinde olan var mı acaba?