Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Oksijen tüpü yağlı elle ellenmemelidir!!

Konu, 'ARŞİV' kısmında CMNet Okuru tarafından paylaşıldı.

1. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

oksijen tüpü.png

Selamlar bilgi mahiyetinde kendi üretimimiz ve sektörde 7 yıllık deneyimimiz ile hizmet vermekteyiz... Tüm test koşulları www.scr-tr.com 'u inceleyebilirsiniz... [MEDIA] [MEDIA] 05424114336
9 Temmuz 2014
14
0
Değerleri yuvarlayın sürekli ayrıca nokta koymayın direk değeri yazın. Sizin yaptığınız sonuç doğrudur. 7237 gibi yani. Geçen yıla ait yaptığım beyan görüntüsü ektedir. Nokta yada virgülle alakalı bir şey yok.
14 Şubat 2017
7
1
@cevre0606 bu tarz bir konteyner istenmiş olabilir mi? kendi firmamda kaynağında ayırma işlemini bu şekilde büyük konteynerlarda yapıyorum ben. EAYP'da onaylandı ( düzce için ).. ambalaj atıkları için de Şallılar firmasından çok memnunuz sizin...
6 Ocak 2017
7
0
Merhaba @pnrckmk açıkcası zemine dökülen yağın tam anlamıyla temizleneceğini sanmıyorum ama aşağıda resimde görünen ürün atık yağın zemin üzerinden bertarafında etkili bir ürün denemenizi tavsiye ederim ya da yağ çözücü maddeler kullanarak yağın...
30 Ağustos 2016
9
1
Duyuru nerde gökhan bey online.cevre.gov.tr ambalaj bilgi sisteminde [ATTACH] [ATTACH]
14 Aralık 2015
89
1
Duyuru nerde gökhan bey online.cevre.gov.tr ambalaj bilgi sisteminde [ATTACH] [ATTACH]
14 Aralık 2015
89
1
@Melih Coşar bir de 'bildiğin' ekleyelim ona biz. Ne bileyim büyüklerim hep öyle derdi eskiden bildiğin işlere giriş diye. :P Ama bazen beklediğin gibi olmazsa, böyle düşüncelere dalabiliyorsun hayaller ve gerçekler misali... Şu, bize...
2 Ocak 2017
7
2
@Melih Coşar bir de 'bildiğin' ekleyelim ona biz. Ne bileyim büyüklerim hep öyle derdi eskiden bildiğin işlere giriş diye. :P Ama bazen beklediğin gibi olmazsa, böyle düşüncelere dalabiliyorsun hayaller ve gerçekler misali... Şu, bize...
2 Ocak 2017
7
2