Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Okulda alınan sertifikalar

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında nahidefeyza tarafından paylaşıldı.

 1. nahidefeyza

  nahidefeyza CMNet Üyesi

  ISO 9001:2008 Kalite Yönetiim Sistemi Serifikası
  ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi Sertifikası
  ISO 19001:2011 İç Tetkiççi Sertifikası
  OHSAS 18001:2007 İSG ve Risk Analizi
  yakın zaman da okulda bu sertifikaların verildiği bir egitim var sizce gereklimidir 3. sınıf ögrencısıyım ilerde işe yarar mı?
   
 2. eğitim kaliteli olursa güzel olur o yüzden veren eğitim yerini araştırın eğer kaliteli değilse hiç vakit ve para kaybetmeyin.
   
  nahidefeyza bunu beğendi.
 3. Göksel Kurtuluş

  Göksel Kurtuluş CMNet Üyesi

  İlk işe girişlerde faydası olur. Ama bu konularda çalışmadığınız sürece, uygulama yapılmadığı sürece sadece sertifika olarak kalacaktır.
   
 4. Sibel Açık

  Sibel Açık CMNet Üyesi

  3.sınıftayken aldım ilerde lazım olur diye ;fakat şu an hiçbir işime yaramıyor.
   
  Şeyma Huyut Eyigün ve nahidefeyza bunu beğendi.
 5. nahidefeyza

  nahidefeyza CMNet Üyesi

  anladım teşekkür ederim*
   
 6. Göksel Kurtuluş

  Göksel Kurtuluş CMNet Üyesi

  Ben de okuldayken aldim bu sertifikalari ve suan calistigim ise girisimde bu sertifikalar ise yaradi, eger bunlar olmasaydi gorusmeye bile cagirmazlardi. Yani ise yaramaz diye dusunmeyin.
   
 7. Yeşil Aşkı

  Yeşil Aşkı CMNet Üyesi

  Ben de okuldayken bu sertifikaları aldım. sibel hanımın dediği gibi bu konular ile ilgilisi olmayan bir sektörde çalışırsanız boşa zaman ve para harcamış gibi hissedebilirsiniz fakat ben bu sertifikaların olması taraftarıyım. Çünkü mezun olduğunuzda başvuru yapacağınız iş alanlarını genişletmiş olursunuz. Ayrıca bu konularda bilgi sahibi olmak bence önemli. Zamanınız varken almış olmanız ilerde yaşayacağınız stresli günlerin daha rahat geçmesini sağlayacaktır.
   
  nahidefeyza bunu beğendi.
 8. CMNet Okuru

  CMNet Okuru CMNet Üyesi

  Bu konular bir çevre mühendisinin asgari bilmesi gereken konulardandır. Özellikle 9000 ve 18000 serisi tüm mühendisliklere hitap eder. Bu sertifikalarala ilgili birebir çalışın ya da çalışmayın, işinize yarasın ya da yaramasın bence alınması gerekir. Bugün kalite sistemini bir makina operatörü bile kısmen biliyorken siz mühendis olarak bu konuda bilgisiz kalırsanız düşebileceğiniz durumlar pek iç açıcı olmayabilir.
   
 9. nahidefeyza

  nahidefeyza CMNet Üyesi

  bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim
   
Okulda alınan sertifikalar konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Yeni mezun iş arama ve başvurusu, sertifikalar....

  Akdeniz üniversitesi Çevre Mühendisliğinden yenı mezun oldum hemen mezun olur olmaz askere gittim ve tamamladım. 2 aydır çevre mühendisliği mesleğimi yapabileceğim bir iş bakıyorum. sizlere şu konuda sorularım ve yardıma ihtiyacım var. 1. yenı mezunum iş tecrübem yok kendı mesleğimde ticaretle 10 senedir ugraşıyorum. stajlarımda edindiğim bilgiler ve hocalarımın bana katsı çok büyüktür. çok...
 2. Çed gerekli değildir alınan tesisin taşınması?

  merhaba arkadaşlar, çed gerekli değildir alınmış bir tesis 1 km kadar mesafede başka bir araziye taşınacak. alınan Çed gerekli değildir kararı geçerli olur mu? tesis kapasitesi, makina ve işleyişi tamamıyle aynı herhangi bir değişiklik yok. yardımlarınızı bekliyorum. herkese iyi çalışmalar...
 3. Durdurma kararı alınan proje

  ARTVİN Arhavi’de Türkiye’nin en verimli topraklarına sahip Kavak köyünde kurulacak kömür eleme-depolama-paketleme tesisini mahkeme durdurdu. adaglar@hurriyet.com.tr Çoruh Üniversitesi’nin yerleşke olarak kullanma talebinin reddedildiği alanda Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından kömür tesisi için “ÇED’e gerek yok” kararı mahkemece iptal edildi. Bakanlık şirketin düzenlediği ÇED raporuna...
 4. Okulda acil eylem planı

  arkadaşlar okullarda acil eylem planlarıyla ilgili elinde örnek olan veya bilgi verecek olan var mı ?
 5. Okulda çevre eğitimi

  Merhaba arkadaşlar, Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamızın sosyal sorumluluk projesi kapsamında yakın köylerimizde bulunan okullara çevre eğitimi vermeyi planlıyoruz.ilköğretim seviyesindeki çocuklarımızda çevre bilincini arttırmayı planlıyoruz.. İlköğretim seviyesi olduğundan dolayı ilgi çekmek gerekli diye düşünüyorum atıklar ile yapılabilecek uygulamalı çalışmalara örnek...