Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Okurken çalışmak

Konu, 'Kariyer Bilgi ve İpuçları' kısmında brcevre tarafından paylaşıldı.

1. brcevre

brcevre CMNet Üyesi

son sınıf öğrencisiyim, bu sene hafta içi 2 günlük boş günüm var. bir danışmanlık şirketinde bu iki boş günümü değerlendirmek istiyorum. Acaba kabul edebilecek çevre danişmanlık firmaları biliyor musunuz? para falan hiç birşey istemiyorum. sadece birşeyler öğrenmek tecrübe kazanmak ve yavaştan işi öğrenmek istiyorum. istanbul avrupa yakasında böyle bir imkanı sağlayacak hangi danışmanlık firmaları var acaba?

2. danışmanlık firmalarına teklifinizi mail atın olumlu dönüşolacağını düşünüyorum

Şeyma Huyut Eyigün bunu beğendi.
  3. Burak Dumlu

Burak Dumlu CMNet Üyesi

Bedava çalışanı neden kabul etmesin özel sektörün en çok sevdiği çalışan türü

4. Deniz Mert

Deniz Mert CMNet Üyesi

5. brcevre

brcevre CMNet Üyesi

tesk ederim yardımcı oldu verdıgınız sıte..
    kabul etmezler diye korkuyorum, para falan istemiyorum sadece orda bişiler ogrenmek bısıler kazanmak amacım, ama işte hani stajer gibi bir devamlılığım olmayabilir, vize ve final haftasında gelmeme durumlarım gibi.. normalde de öyle bırsey olursa hafta da 2 gün gelebilicem.. iş ortamına almayabılırler belki.. :/ fasülyeden eleman olmak istiyorum çok mu :D

6. Enise A.

Enise A. CMNet Üyesi

Okurken çalışmak konusuna benzer içeriklerimiz
  1. emisyon ölçümünde çalışmak istiyorum..

İstanbul Üniversitesi çevre mühendisliği bölümü 3. sınıf öğrencisiyim.Bu dönem almakta olduğum Hava kirliliği ve ölçme teknikleri dersinde bir proje ödevim var.Emisyon ölçümü yapan bir laboratuvarda çalışmam ve bu çalışmalarımı raporlamam gerekiyor.Bana bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.Sadece emisyon ölçümlerinin nasıl olduğunu uygulamalı öğrenmem gerek.Bu konuda yardımcı olabailecek varsa...
  2. İki farklı şirkette ÇG olarak çalışmak

Arkadaşlar benim sorum bir firmada full tıme calısyorsun ama vergi numarası farklı lakin yetkili kişiler aynı olan başka bir firmada çevre görevlisi olarak çalışabilirmisin..
  3. Staj Yaparken Başka Yerde Çalışmak

zaten başlıkta belirttim durumu. ben şuan bir fabrikada staj yapıyorum. şuan fabrika duruş halinde. şuan başka bir fabrikada çalışabilir miyim sigortalı olarak, sigorta açısından bi sorun teşkil eder mi?
  4. Bayram günü çalışmak

Evde herkes bayram dıye uyurken senın kalkıp işe gelmen nasıl bir duygu,