Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ölçme bilgisi sunumlar

Konu, 'Çevre Mühendisliği Dersleri' kısmında Kübra Ertaş tarafından paylaşıldı.

1. Kübra Ertaş

Kübra Ertaş Mevzuat Grubu

Dosyalara ekten ulaşabilirsiniz.

Ekli Dosyalar:

Ölçme bilgisi sunumlar konusuna benzer içeriklerimiz
  1. 5 haziran çevre günü için su vakfının hazırladığı sunumlar

5 Haziran Dünya Çevre Günü Sayın grup üyeleri, Her yıl çeşitli etkinliklerle düzenlenen 5 Haziran Dünya Çevre Günü yine yaklaştı.laşık 10 gün sonra birgünlüğüne de olsa çevre anılır olacak. Bende bu kapsamda sizlerden bir konuda yardım rica ediyorum. Elinizdeki ilkokul-Lise seviyesindeki çevre ile ilgili slaytları videoları paylaşırmısınız? Hatta bu paylaşım sadece bizimle kalmasın. Öğretmen...
  2. Çevre Yönü İzleme ve Ölçme Prosedürü

Merhabalar, Elinde 14001_4.5.1 İzleme ve Ölçme maddesi ile ilgili örnek prosedür olan var mı? Tam olarak nasıl bir kurgu oluşturulması gerektiği ile ilgili problemler yaşıyorumda.. Teşekkürler
  3. Sgk meslek bilgisi

Arkadaşlar mrb, 2007 yılından bugüne bir geri dönüşüm tesisinde çalışıyorum. Forumda okuduğum yazılara istinaden SGK da ünvanım ne gözüküyor diye muhasebecimiz in yanına gittim. Baktığımızda uçak gövde bakım uzmanı olarak çalıştığım gözüküyordu :) Neden böyle dediğimde senin işe girdiğin yıllarda SGK da meslek girişi seçeneğinin olmadığını söyledi. Sonraki yıllarda Düzenlemelere göre sistem...
  4. Çevre hukuku sunumlar

AB uyum sürecinde Türkiye Bilgi Edinme Hakkı Kanunu Çevre Etiği Çevre Hukuku Aarhus Sözleşmesi başlıklı slaytlar bulunmaktadır.