Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ömrünü Tamamlamış Araç; Sistemden Araç Düşme Kaydı

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında KaanDogukan tarafından paylaşıldı.

1. KaanDogukan

KaanDogukan Genel Yönetici

ÖTA Geçici Depolama GFB veya Lisansı olan işletmeler 15/3/2012 Tarihi itibariyle cevre.cob.gov.tr adresinden araç kayıtlarını yapacakları bakanlık tarafından tesislere bildirildi.

Ancak, mevcut durumda araçların Ankara ilinde tamamı olmamak kaydı ile diğer illerde hiçbirşekilde yapılamamaktadır. Sistem "EGM tarafından Araç KAydı Bulunamamıştır" ve benzer cümlelerle hata mesajı vermektedir.

Bu sorunu aşabilen var mı? paylaşabilir miyiz?

2. Behsat Tugrul

Behsat Tugrul CMNet Üyesi

evet var cevre yönetim müdürlügünde hasan seçkin bey var onu arayın sorununuzu çözer

Ömrünü Tamamlamış Araç; Sistemden Araç Düşme Kaydı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. ömrünü tamamlamış araç lastikleri

merhaba arkadaşlar; atıl haldeki araç lastiklerinin geri dönüşümü ile ilgili proses bilgilerine sahiip arkadaşlarımdan yardımcı olmalarını rica edecem..
  2. ömrünü tamamlamış araç

arkadaşlar ömrünü tamamlamış araç depolama lisansı alacak bi firmaya danışmanlık yapmaktayız... bu tesis ek1 mi ek 2 kapsamında mısır, bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan yardım beklıyorum. ayrıca bu firmaya nası bi fiyat vermeliyiz...ömrünü tamamlamış araçlar hakkındaki yönetmeliği incelediğimde epey teferruatlı bi olay gibi geldi bana.... önerilerinizi beklemekteyim......
  3. ömrünü tamamlamış araç geçeci depolama fiziksel şartlarda

ÖTA FİZİKİ ŞARTLARDA BAHSEDİLEN AŞAGIDAKİ BELGE NERDEDİR ELİNDE OLAN VARSA BANA gönderirmisiniz. Cevap Evet ise; Ticaret veya bağlı bulunduğu Meslek Odası, Site Yönetimi, İşletme Kooperatifinden alınmış olan 17/06/2011 tarihinden önce tebliğ kapsamına giren iş ile iştigal ettiğine dair belge buna ilişkin belgenin tarih ve sayısı (Belge ekte yer alır.)
  4. ÖTA (ömrünü tamamlamış arac)

Öncelikle konuyla alakalı bır yer aradım fakat ilgili yeri bulamadım ve en uygun yerin burası olacağını dusundum o yuzden kusura bakmayın. ÖTA hakında bır kac sorum olacaktı malum daha yenı yenı ortaya cıkıyor ve arastırmalarıma ragmen gereklı bılgılere ulasamadım ve tecrubelı abılerım, ablalarım veya kardeslerımden bılgıalmak ısteedım. Sorularım madde madde verırsemdaha ıyı anlasılacagını...
  5. Ömrünü tamamlamış araç geçici depolama konulu teknik uygunluk raporu

ömrünü tamamlamış araç geçici depolama konulu teknik uygunluk raporundaki Yeniden Kullanım-Geri Kazanım ve Yeniden Kullanım-Geri Dönüşüm Oran Takip Formları ve Toplam Yeniden Kullanım, Geri Dönüşüm ve Geri Kazanım Oranları hazırlayan varmı ben hiç birşey anlamadım