Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ömrünü Tamamlamış araçlar

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Neşat Ören tarafından paylaşıldı.

1. Neşat Ören

Neşat Ören CMNet Üyesi

Merhabalar herkese,

Ömrünü tamamlamış araçların depolanması, arındırılması, sökümü ve işlenmesi hakkında bilgisi olan var mı ?Kriterleri nedir?
    Daha önce bu lisansı alan arkadaşlarımız bilgilerini paylaşırsa sevinirim..
    Teşekkürler..

2. zeynepülken

zeynepülken CMNet Üyesi

Neşat bey merhabalar. Konu hakkında görüş alamamışsınız kimseden bende şuanda aynı işlemler için uğraşıyorum neler yapmam gerek acaba sanırım siz 2 yıl önce uğraşmışsınız bu işlemlerle tecrübelisiniz:oops: yardımcı olabilirmisiniz acaba

bendeki_sen bunu beğendi.
  3. bendeki_sen

bendeki_sen CMNet Üyesi

Bende Zeynep hanım merhaba. Şuan ki durumum sizin 2 yıl evvelki durumunuzla aynı :) ÖTA hakkında ciddi bir birikim bilgi paylaşım göremedim Çalıştığım firmada başvurmayı düşünüyoruz hatta yavaş yavaş başlattık fiziki koşulları..Eğer ulaşmış olduğunuz bilgiler var ise paylaşırsanız sevinirim..

Ömrünü Tamamlamış araçlar konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Ömrünü tamamlamış araçlar

arkadaşlar ömrünü tamamlamiş araçlar konusunda veya barkod sistemi hakkında bilgisi olan varmi? çalışmakta olduğum şirketimize lisans almaya çalışıyorum ama barkod sisteminde takıldım kaldım. yardımlarınız bekliyorum. tşk.ler
  2. Ömrünü Tamamlamış Araçlar Geri Dönüşüm Teknik Uygunluk Raporu

Ömrünü Tamamlamış Araçlar Geri Dönüşüm Teknik Uygunluk Raporu için elinizde örnekler varmıdır? Yardımcı olursanız sevinirim
  3. Ömrünü tamamlamış araçlar (öta)

arkadaşlar; Ömrünü tamamlamış araç geçici depolama konusunda gfb aldık ve şuan lisans başvurusu değerlendiriliyor. Tesiste biriktirmiş olduğumuz atıkları bir işleme tesisine vermek istiyoruz. Bildiğiniz ve sözleşme yapabileceğimiz herhangi bir işleme tesisi varmı. Şimdiden teşekkürler
  4. Ömrünü Tamamlamış araçlar(ÖTA)

Merhabalar, Ömrünü tamamlamış araç lisansı alan arkadaşlarımız var mıdır acaba...
  5. Ömrünü tamamlamış araçlar

mrb iyi günler arkadaşlar. benim çalıştığım yer hem tehlikesiz atık toplama yani hurdacı bir de atım ambalaj ayırma ve toplama işlemini yapıyor .. ömrünü tamamlamış araçları tesise kabulu için tesiste aranması geren fiziki şartlar nelerdir ? geri dönüşüm felan yapılmayacaktır ihalelere girebilmek için ve gelen ÖTA ' ların parçalanması işlemi olacaktır tesiste ( mesela atık ambalaj için en az...