Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ömrünü Tamamlamış Araçların Teslim Yerleri

Konu, 'ARŞİV' kısmında Mahmut Cimşit tarafından paylaşıldı.

1. Mahmut Cimşit

Mahmut Cimşit CMNet Üyesi

Ömrünü Tamamlamış araçların teslim edilecek firmaların yerleri hakkında bilgiler ekli dosyada yer almaktadır.

Ekli Dosyalar:

Hakan Güngördü bunu beğendi.
  2. lideroto19

lideroto19 CMNet Üyesi

Ömrünü Tamamlamış araç tesisi kurmak istiyorum.ağır vasıtalar olarak

3. lideroto19

lideroto19 CMNet Üyesi

yardımcı olursanız sevinirim

4. gizemmkk

gizemmkk CMNet Üyesi

hasan bey, ömrünü tamamlamış araç teslim yerinizi kurdunuz mu bir de hangi ilde olduğunuzu söyler misiniz?

Related Contents

bisküvicafe2.png
Selamlar bilgi mahiyetinde kendi üretimimiz ve sektörde 7 yıllık deneyimimiz ile hizmet vermekteyiz... Tüm test koşulları www.scr-tr.com 'u inceleyebilirsiniz... [MEDIA] [MEDIA] 05424114336
20170301_232646.jpg
Cozebilen olurmu lutfen
1.png
Duyuru nerde gökhan bey online.cevre.gov.tr ambalaj bilgi sisteminde [ATTACH] [ATTACH]
upload_2016-8-30_21-55-23.png
Merhaba @pnrckmk açıkcası zemine dökülen yağın tam anlamıyla temizleneceğini sanmıyorum ama aşağıda resimde görünen ürün atık yağın zemin üzerinden bertarafında etkili bir ürün denemenizi tavsiye...
AMBALAJ BEYAN GÖRÜNTÜSÜ.jpg
Değerleri yuvarlayın sürekli ayrıca nokta koymayın direk değeri yazın. Sizin yaptığınız sonuç doğrudur. 7237 gibi yani. Geçen yıla ait yaptığım beyan görüntüsü ektedir. Nokta yada virgülle alakalı...
5060.jpg
@cevre0606 bu tarz bir konteyner istenmiş olabilir mi? kendi firmamda kaynağında ayırma işlemini bu şekilde büyük konteynerlarda yapıyorum ben. EAYP'da onaylandı ( düzce için ).. ambalaj atıkları...
SGK DÖKÜM HAKKINDA.jpg
Genel olarak Danışmanlık Yeterlik Belgenizdeki unvan ve adresin geçerli olup olmadığının tespiti amacı ile güncel ticaret sicil gazetesi talep ediliyor. Şirket ortaklığı ile ilgili olarak ortaklık...
Ekran Alıntısı.PNG
@Serkan Çiçekay Forumun amacı bilgi alış-verişi sağlamak. Bilgin yoksa susacaksın. Kazandığım zamana gelince belki ışınlanmayı bulurum. Birilerini ait olduğu zamana geri gönderecem ;) @Serkan...