Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ömrünü Tamamlamış Araçların Teslim Yerleri

Konu, 'Geri Dönüşüm ve Yeniden Kullanım' kısmında Mahmut Cimşit tarafından paylaşıldı.

1. Mahmut Cimşit

Mahmut Cimşit CMNet Üyesi

Ömrünü Tamamlamış araçların teslim edilecek firmaların yerleri hakkında bilgiler ekli dosyada yer almaktadır.

Ekli Dosyalar:

Hakan Güngördü bunu beğendi.
  2. lideroto19

lideroto19 CMNet Üyesi

Ömrünü Tamamlamış araç tesisi kurmak istiyorum.ağır vasıtalar olarak

3. lideroto19

lideroto19 CMNet Üyesi

yardımcı olursanız sevinirim

4. gizemmkk

gizemmkk CMNet Üyesi

hasan bey, ömrünü tamamlamış araç teslim yerinizi kurdunuz mu bir de hangi ilde olduğunuzu söyler misiniz?

Ömrünü Tamamlamış Araçların Teslim Yerleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Ömrünü tamamlamış araçların kontrolü yönetmeliği

Ömrünü tamamlamış araçlar (ÖTA) (hurda araçlar)ı geçici depolayan, bu araçları parçalayıp parçalarını geri kazanan bir firma var. Bu firmanın ilk olarak hangi izin ve lisansı alması gerekir? ÖMRÜNÜ TAMAMLAMIŞ ARAÇLARIN KONTROLÜ HAKKINDA YÖNETMELİK'in 15. Maddesinde Çevre Kanununca Alınması Gereken İzin ve Lisanslar Hakkında Yönetmelik uyarınca çevre izin ve lisansı alması gerekiyor bu...
  2. Ömrünü tamamlamış araçlar

arkadaşlar ömrünü tamamlamiş araçlar konusunda veya barkod sistemi hakkında bilgisi olan varmi? çalışmakta olduğum şirketimize lisans almaya çalışıyorum ama barkod sisteminde takıldım kaldım. yardımlarınız bekliyorum. tşk.ler
  3. Ömrünü Tamamlamış araçlar(ÖTA)

Merhabalar, Ömrünü tamamlamış araç lisansı alan arkadaşlarımız var mıdır acaba...
  4. Yürürlükte Ömrünü tamamlamış araçların kontrolü hakkında yönetmelik

ÖMRÜNÜ TAMAMLAMIŞ ARAÇLARIN KONTROLÜ HAKKINDA YÖNETMELİK Resmi Gazete Tarihi: 30.12.2009 Resmi Gazete Sayısı: 27448 Amaç Bu Yönetmeliğin amacı; çevre ve insan sağlığının korunması için araçlardan kaynaklanan atıkların oluşumunu engellemek, ömrünü tamamlamış araçlar ve bunlara ait parçaların yeniden kullanım, geri dönüşüm ve geri kazanım işlemleri ile bertaraf edilecek atık miktarını...