Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

online.cevre.gov.tr

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Abuzer Öztürk tarafından paylaşıldı.

 1. Abuzer Öztürk

  Abuzer Öztürk CMNet Üyesi

  merhaba arkadaşlar, bir firmamız var. et ve et ürünleri işi yappıyorlar. firma ek 2 ve çed e tabi. bu firmanın birden fazla tesisi var ve farklı adreslerde. bunları online çevre sistemine kaydedeceğiz. bu farklı adreslerdeki tesisler nasıl kaydedilir çok acil lazım. şimdiden teşekkürler.
   
 2. Erdem Akgül

  Erdem Akgül CMNet Üyesi

  tek vergi numarasına sahipseniz şirketi kaydedip tesis ekle seçeneğinden diğer tesisleri de kaydedebilirsiniz..kriter vergi numarasının tek olması..yine de il çevre şehircilik müdrlüğ ile görüşünüz.
   
 3. Hakkı Akbaş

  Hakkı Akbaş CMNet Üyesi

  Merhabalar;
  Atık ambalaj bildirim sayfasına giriş yapılamıyor,bu konuda bilgiis olan var mıdır?
   
 4. Alper Bilgin

  Alper Bilgin CMNet Üyesi

  http://atikambalaj.cevre.gov.tr/ adresıne mı gıremıyorsunuz yoksa uye kodunuzla gırıs yaptıktan sonra ek4-5-6-7-8 bıldırımlerınden bırını mı yapamıyorsunuz?
   
 5. Hakkı Akbaş

  Hakkı Akbaş CMNet Üyesi

 6. Alper Bilgin

  Alper Bilgin CMNet Üyesi

 7. Hakkı Akbaş

  Hakkı Akbaş CMNet Üyesi

  Pardon,sanırım atık ambalaj kısmına bakıyorsunuz.Malumunuz yönetim planı çerçevesinde belediyelerle ortak çalışıyoruz.Aynı biizm atık ambalaj sistemimizin olduğu üzere Belediyeninde atık bildirim sayfası olması gerekiyor.Ve bu yüzden kod ve şifre alacaklar ama nerden alacakları konusunda bilgileri yok.http://www.online.cevreorman.gov.tr,önceden buradan alabiliyorlardı ama şu an bu sayfada cevap vermemektedir.Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.
  Hakkı AKBAŞ
  Çevre Mühendisi/3665
   
 8. Alper Bilgin

  Alper Bilgin CMNet Üyesi

  Beledıyeler de kullanıcı adlarını online.cevre.gov.tr deı kayıt baslanıc kısmından alacaklar.
  Once Il mudurlugune gıdecek basvurusu, Il mudurlugu onay verınce de beledıyenı eposya adresıne kullanıcı adı ve sıfre gonderılecek
   
 9. Hakkı Akbaş

  Hakkı Akbaş CMNet Üyesi

  Teşekkür ederim faydalı bilgileriniz için..
   
online.cevre.gov.tr konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Online İmajınızı Yenileyin

  Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlarda zaman geçiren birçok genç profesyonel vardır. Ancak arkadaşlara ve aileye sevimli görünen bazı şeyler potansiyel firmanız için pek de mizah içerikli olmayabilir. Bu yüzden firmaların online araştırma yapıp adayları internetteki imajlarına göre elemeleri çok şaşırtıcı değildir. 2005’te 102 işi alım görevlisi ile yapılan bir ankete göre,...
 2. çevre danışmanlık firması başvurusu online hangi siteden başvuruluyor

  danışman firma kurulduğunda başvurular nereden yapılıyor
 3. Online destek

  Saygıdeğer meslektaşlarım. İzin başvuru aşamasında olan firmanın başvuru formları ve kaç gün kaldığı sistemde gözükmüyor. Birde izin için ek dekont açılan firmanında yüklenecek yeri açılmıyor. Böle birşeyle karşılaşan var mı?
 4. Online çevre izni başvurusu hk.

  Gfb başvurusu yaparken, Başvuru formu doldurulduktan sonra bir sonraki adıma geçilemiyor. Bu benden kaynaklanan bir sorun mu yoksa sistemle alakalı. ( bu olay bir haftadır devam etmektedir.)
 5. Online çevre uygulamaları

  arkadaşlar aşağıdaki online çevre uygulamalarına 3 farklı kullanıcı adı ve şifre ile giriyorum bunları tek kullanıcı adı altında toplayıp hepsini birden sistemde bütünen nasıl birleştirebilirim firmada çalışan çevre mühendisiyim tehlikeli atık beyan seveso kimyasallar nevanteri