Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Online çevre izni başvurusu hk.

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Sabriye Macit tarafından paylaşıldı.

1. Sabriye Macit

Sabriye Macit CMNet Üyesi

Gfb başvurusu yaparken, Başvuru formu doldurulduktan sonra bir sonraki adıma geçilemiyor. Bu benden kaynaklanan bir sorun mu yoksa sistemle alakalı. ( bu olay bir haftadır devam etmektedir.)

2. WalkMan

WalkMan CMNet Üyesi

Ekran görüntüsü örneğini eklerseniz daha açıklayıcı olacaktır. O şekilde yardımcı olmaya çalışalım.

Online çevre izni başvurusu hk. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. çevre danışmanlık firması başvurusu online hangi siteden başvuruluyor

danışman firma kurulduğunda başvurular nereden yapılıyor
  2. Çevre izni başvurusu için adımlar ve gerekli belgeler

Çevre izni başvurusu için adımlar ve gerekli belgeler ÇEVRE İZİN BELGESİ adı altında yapılacak başvurularda birinci adım izin konusu ile ilgili Özel Belgenin temini olmalıdır. (örneğin; emisyon için İl müdürlüğü uygunluk yazısı) İkinci adımda ise Ortak Belgeler ve izin konusu ile ilgili özel belge/belgeler beraberinde Geçici Faaliyet Belgesi başvurudur. Üçüncü ve son adımda ise İzin...
  3. Hastane için Çevre İzni başvurusu aşamaları

Merhaba arkadaşlar, Bilindiği gibi Çevre İzin ve Lisansları Hk. Yönetmeliğin Ek-2 10.14 maddesi gereği 20 yatak ve üstü hastaneler çevre iznine tabidir. Bugüne kadar benim ve birçok kişinin aklını karıştıran durum; birçok hastanenin atıksuyunu şehir kanalizasyonuna deşarj yaptığı için deşarj izninden muaf olması ve kojenersyon gibi bir ünitesi olmadığı sürece emisyon izninden de muaf...
  4. Çevre İzni Başvurusu son başvuru tarihi

Acil yardım gerektiren bir konu var,çevre izni başvurusu için sistemde bugün itibariyle başvuru yapmanız için son 1 gün yazıyor,atıksu analiz sonuçlarını bekliyorum sadece onlar da bugüne yetişmiyor,sizce yarın başvuru yapabilirmiyim,(GFB aldığımız tarih,14.06.2011)
  5. Çevre izni başvurusu esnasında istenen analiz sonuçları

Arkadaşlar Merhaba, Çevre izni başvurusunda bakanlığın tarafımızdan istemiş olduğu analiz sonuçları kaç günü kapsamaktadır ? Gün olarak herhangi bir açıklama yapmamışlar. Ben sadece yıl içerisindeki herhangi bir göne ait analiz sonucu ekleyebilir miyim sisteme ? Yardımcı olursanız sevinirim . Teşekkürler. Herkese kolay gelsin.