• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Online uygulamalar yardım masasını tekrar aramızda görmek istiyoruz !

Yasemin Aslantürk Çebi

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
ÖZEL SEKTÖR
Merhaba arkadaşlar ;

Çevre ve Şehircilik Bakanlığının Online Uygulamalarında yaşadığımız sorunlar ortada! Önceki dönemlerde yardımlarını bizden esirgemeyen @Sedat Azizoğlu, @can güney Uyar @Alper Bilgin ve @ciciadmin yani Yardım Masasının tekrar bize destek verebilmesi için TBMM Online dilekçe yazarak Online Uygulamalar Yardım Masasının tekrar bizlere destek vermesini rica ettim. Sizlerde yardım masasının tekrar aramıza gelmesini istiyorsanız
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
adresine girerek kayıt olmanız ve yazdığım dilekçeyi imzalamanız gerekmektedir.

Not: Kayıt işlemi 5 dakikadan az sürüyor. Dilekçem 10.01.2013 tarihlidir.
"Kayıt Ol" .... "İmzalayabileceğim Dilekçeler" .... sayfadaki "Online Uygulamalar Yardım Masası" konulu dilekçenin yanındaki İmzala yazısına tıklamanız yeterli. Detay butonundan dilekçenin içeriğini görebilirsiniz.

bu siteden bu kadar az imza çıkması ne acı.. bunun ciddiyeti neden anlaşılmıyor acaba? şuan izin sayfasında yaşadığım sıkıntı konusunda (belki çok basit bir işlem bile olabilir) koca bakanlıkta bana yardımcı olabilecek bir kişi bile yok.. ve şube müdürünün de pek umrunda değil bizim aktardığımız sorunlar.. "hata yaşadığınız durumu kaydedin, bize de yazın, gerektiğinde geriye dönük kullanırsınız" diyorlar.. izin başvuru sürecinde son iki günü kalmış olan biri olarak kendilerine teşekkürü borç bilirim.. saygılar :)

@Yasemin Aslantürk
Bu dilekçeyi 697+... kişinin imzalaması lazım. Maalesef birçok meslektaşımız siteden yararlanmakta fakat destek vermemektedir.
Bu platform destek ve paylaşım platformudur. Aynı mesleği yapan insanlar olarak da taşın altına elimizi koymanın vaktidir. Lütfen konu hakkında hassas olalım aksi takdirde yaşanılacak sorunlara karşı kaos yaşanacak!
Bilginize

arkadaşlar explorer dan giriş yaparsanız olacaktır.. gerçi çoğumuz biliyordur bunu ama küçük bir hatırlatma.. ;)

arkadaşlar bu e-dilekçe bölümünde çevre mühendisi kpss alımlarının arttırılması için bir dilekçe de ben yazsam katılan olur mu ?