Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Organize sanayi bölgesi ve isg uzmanı

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Miraç T. tarafından paylaşıldı.

1. Miraç T.

Miraç T. CMNet Üyesi

Merhabalar,
    Organize sanayi bölgesi bünyesinde çalışan İSG Uzmanı arkadaşlar varsa yada bu konuda bilgi sahibi olan varsa bir konuda danışmak istiyorum..

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Direk sorunuzu sorarsanız bilenler yardımcı olacaktır sayın vidar,

3. Miraç T.

Miraç T. CMNet Üyesi

OSB bünyesinde çalışan arkadaşların OSB bünyesinde bulunan fabrikalara karşı sorumlulukları nelerdir ? Kurul toplantısı düzenlemek, eğitim vermek yada fabrikalar yeni işçi aldığında onlara yapacağı işe uygun eğitimleri vermekle yükümlü müdür? Kısacası birden fazla taşeron firmanın bulunduğu bir şantiyeye benzetebilir miyiz? Yoksa sadece OSB bünyesinde çalışanlardan mı sorumludur?

4. Tuğba Coşkun

Tuğba Coşkun CMNet Üyesi

Kurul,eğitimler uzmanların ve Ortak Sağlık Güvenlik Birimlerin sorumluluğundadır.Organize Sanayi Bölgesi OSGB kurabilir ancak kurulduktan ve yetki aldıktan sonra bu işleri yürütür.Bundan yola çıkarsak; Organize Sanayi Bölge Müdürlüklerinin bunun haricinde yetkisi olmadığını düşünüyorum.Ancak acil durum planları,sabotaj vb. durumlar için bir çalışma yapılır diye biliyorum.

5. Miraç T.

Miraç T. CMNet Üyesi

Teşekkürler Tuğba Hanım.

Organize sanayi bölgesi ve isg uzmanı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Organize Sanayi Bölgesi Arıtma Tesisi Projesi Hakkında Bilgisi Olan

Organize Sanayi Bölgesi Arıtma Tesisi Projesi Hakkında Bilgisi Olan Arkadaşlar Yardımınızı Bekliyorum.Organize Sanayi Bölgesine Arıtma Tesisi Kurcaz.
  2. Organize sanayi bölgesi

merhaba arkadaşlar. organize sanayi bölgesine danışmanlık yapmaktayım faaliyet konusu dışında üretim yapan bir firmaya osb ceza kesmek istiyor bu ceza nasıl kesilebilir, ayrıca yasal dayanağı ne olmalıdır. yardımcı olanlara şimdiden teşekkür ederim.