Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Orjinal belge??

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında turkcevre tarafından paylaşıldı.

 1. turkcevre

  turkcevre CMNet Üyesi

  Çevre izin sürecinde işletmenin İl Çevre Müdürlüğünden aldığı belgeleri tarayıcı da tarayıp sisteme yükleme yapıyoruz. Başvuru reddediliyor. Sebep belgenin orjinalinin yüklenmesi gerekmiş. Böyle mükemmel bir red nedeni ile karşılaşan arkadaş var mı acaba. Tarayıcıdan çıkan belgenin orjinal mi yoksa sahte mi olduğunu bu arkadaşlar nasıl anlıyor, nasıl bir beyin gelişimi yaşamışlar acaba bakınca bu orjinal değil diye karar verebiliyorlar. Sizde de böyle orjinal durumlarla karşılaşıyor musunuz?
   
  Emre Yıldız ve Melih Coşar bunu beğendi.
 2. Tansel Özçelik

  Tansel Özçelik Çevre ve Şehircilik Bakanlığı

  Hangi tesis ? Hangi il?
   
 3. Trabzon da var aynı durum! taranan belgenin fotokopi olmamasını istiyorlar, siz daha ne gördnüz görüş yazılarınında firma adına geleni istiyorlar mesela, bu istek bana çok enteresan geldi acaba danışman firma adımıza gelen görüş yazıları ne yapılacaksa:confused:
   
 4. turkcevre

  turkcevre CMNet Üyesi

  bizde size komşuyuz işte aynı durum var. belge vermemek için yapılıyor olsa gerek bütün bunlar. yani kendi meslektaşlarımız bize taş koyuyor
   
Orjinal belge?? konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Çevre Görevlisi Belge Kiralama...!

  Değerli meslektaşlarım. Bir şey sormak istiyorum. Acaba bu aldığımız Çevre Görevlisi Belgesini kiralama gibi bir yetkimiz varmı ?? Var ise nerelere kiralanabilir..
 2. Belge Görüntüleme

  Merhaba Arkadaşlar, Ben bir TAT tesisinde çevre görevlisi olarak çalışmaktayım ve tesisin lisans işlemlerini tamamladım. Sistemimde "Kabul Edildi" şeklinde görüntülenen lisans başvurumda belgeyi görüntülemek için tıklıyorum fakat sadece İl Çevrede imza sahibi kişinin adının yazılı olduğu bir bölüm görüntüleniyor, lisans belgemi görüntüleyemiyorum. Benzer sorunu yaşayanlar var mı yada...
 3. Gfb belge gösterimi

  Merhaba Birkaç sorum olacaktı; toplama ayırma tesisinde yeni çalışmaya başladım gfb başvurum kabul edildi fakat sistemde belgemi görüntüleyemiyorum sistemde sıkıntı yaşayan var mı ve bundan sonraki lisans sürecinde ne yapmam gerekiyor? son olarak belgeleme için atık ambalaj sistemine kullanıcı kod ve şifresi almak için ne yapmam gerekiyor? yardımcı olursanız çok sevinirim
 4. Belge

  arkadaşlar bir işyerinde işçinin ikametgah sabıka kaydı sağlık raporu ve nüfus kayıt örneği var ve bu işçi 6 ay önce işyerinden ayrıldı. ve şimdi 2 gün önce tekrar işe başladı bu belgelerden hangisinin yenilenmesi gerekir hepsinin yenilesem olur mu?
 5. Belge

  arkadaşlar herkese kolay gelsin. biz lisansları daha yeni aldık ve il çevre müdürlüğüne tesiste çalıştığıma dair belgeler götürmeliymişim bu belgeler nelerdir acil olarak yardım ederseniz sevinirim.