Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Örnek AutoCAD Çizimleri

Konu, 'Arıtma ve Altyapı Sistemleri Tasarımı' kısmında Fatih Özcan tarafından paylaşıldı.

1. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Bu Başlık altında altyapı projelerinizde yaptığınız çizimleri paylaşabilirsiniz. Bu çizimler herkese örnek olacaktır. Yazdığınız mesajlarda çizimle ilgili kısaca tanıtımda yaparsanız iyi bir arşiv oluşur burada. Çizimlerinizden antet bilgilerini kaldırmanız yersiz sorunları ortadan kaldıracaktır.

2. Fatih Özcan

Yağmursuyu Muayene Bacası Detay Çizimleri

Yağmursuyu hatları için kullanılan muayene bacası detaylarına ekteki autocad çiziminden ulaşabilirsiniz.

Ekli Dosyalar:

3. Fatih Özcan

Yağmursuyu Muayene Bacası Detay Çizimleri

Atıksu hatları için kullanılan muayene bacası detaylarına ekteki autocad çiziminden ulaşabilirsiniz.

Ekli Dosyalar:

4. engin1502

engin1502 Misafir

tesekkurler cizimler için

5. Rıza Uğur Bahar

Rıza Uğur Bahar CMNet Üyesi

örnek kanalizasyon projesi umarım biraz yardımcı olur

Ekli Dosyalar:

6. Rıza Uğur Bahar

doğal arıtma tesisleri 250-500-1000-1500 kişilik tip projeleri(Kayseri Özel İdaresi)

Ekli Dosyalar:

7. Rıza Uğur Bahar

4 gözlü sızdırmasız fosseptik çukurları 250-500-1000-1500 kişilik(Kayseri İl Özel İdaresi)

Ekli Dosyalar:

8. Rıza Uğur Bahar

dere geçişi,köprü geçişi,yatay delgi methodu ile karayolu demir yolu geçişi,parsel bacası,şutlu baca,sfero kapak tip proje ve kesitleri

Ekli Dosyalar:

9. Rıza Uğur Bahar

kanalizasyon veçmesuyu borusu yataklama gömlekleme tip kesitleri

Ekli Dosyalar:

10. Rıza Uğur Bahar

örnek kanal proje terfili

Ekli Dosyalar:

Örnek AutoCAD Çizimleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Hazır 2D ve 3D Fittings ( Boru, vana vs.. ) Çizimleri ve LSP dosyaları

Arkadaşlar Çizimlerimizde sık sık kullandığımız fittings elemanları ve bunları kolayca çizmemizi sağlayan lsp dosyalarını ilişikte bulabilirsiniz. İYİ ÇALIŞMALAR
  2. DN65 , DN80 , DN100 lük 3D Küresel vana çizimleri.

Dosyalar ektedir. İYİ ÇALIŞMALAR
  3. 3.boyutta görünüş çizimleri

mrb arkadaşlar üniversite 1. sınıfayım cevre müh bölümünde teknik resimle başım dertte. 3.boyut çizimlerine geçtik ve hoca internetten çalışmamızı önerdi ben bu konuyla ilgili videolu anlatım kaynağı çok aradım ama bulamadım yarım edebilir misiniz acil.. teşekkürler şimdiden:)
  4. Smart draw(iş akım şeması ve proses özeti ve diyagram çizimleri için)

http://www.smartdraw.com/ bu sayfadan gerekli bilgileri bulabilirsiniz. iş akım şeması ve p&ı diyagramlarını çizeblirsiniz
  5. Autocad

Mrb arkadaşlar, benim otoket 2010 sürümünün aylık süresi bitmiş daha doğrusu yeniletmem lazım ama nasıl yapılacağı hakkında bi fikrim yok.. nerden ne şekilde yapacağım hakkında yardımcı olursanız sevinirim...