Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

örnek çizim--yardım

Konu, 'AutoCAD ve AutoCAD Civil 3D' kısmında blackman tarafından paylaşıldı.

1. blackman

blackman CMNet Üyesi

merhaba arkadaslar

elinde örnek autocad çizimi olan varsa, paylaşırsa sevinirim...

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Nasıl bir çizim. Biraz daha net birşeyler istersen iyi olur. Birde hangi amaçla incelemek mi sadece?

3. blackman

blackman CMNet Üyesi

fatihcigim ilk önce ilgilendigin tesekkür ediyorum, autocadi geliştirmeme yardımcı olacak örnek çizimler arıyorum...yani en bastayım

4. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

Mesleki programlar bolumunde autoCAD ile ilgili dokumanlar mevcut ordan yararlanabilirsin.Eğer proje istersende çeşitli konuların icerisinde mevcut.. Eğer hala sorun yaşıyorsan bana ulaş ...

5. Fatih Özcan

Hüseyin tekrar merhaba. BURADA milli eğitim bakanlığının hazırlamış olduğu autocad dökümanı mevcut öncelikle kitabı inceleyip komut kullanımlarıyla ilgili bir sıkıntın varmı bunu incele. Bende fırsat buldukça resim olarak çizimler koyup bunların autocad ile çizilmesini isteyeyim. Bir nevi online eğitim oluşturayım. Çizene yeni çizimler şeklinde devam ederiz. Sizce nasıl olur?

6. blackman

blackman CMNet Üyesi

tskler arkadaslar...fatih verdigin linkteki autocad dökümanını daha önceden indirip incelemiştim ve oldukca yararı oldu, komutları ögrendim...ancak yine de cizim yaparken zorlanıyorum,yani senin 10 dakika cizdigin birseyi,ben 3-4 saatte cizerim...demek istedigim komutları ögrenmekle autocad ögrenmiş olmuyorum,aslında dediğin iyi fikir, bence güzel olur...

7. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

bu meb in yayınladığı kitab çok faydalı olucaklar.ayrıca autocad dersi vize soruları bu kıtabın bolum sonu sorularından gelıyo hep :))

8. Betül Kurada

Betül Kurada CMNet Üyesi

merhaba arkadaşlar, ön çökeltme ya da son çökeltme tankının autocad de çizimi için boyutlandırmaları ya da bu konularda autocad de örnek bir çizim elinde olan varsa acilen cevap yazabilirseniz çok iyi olur .teşekkür ederim

9. Betül Kurada

Betül Kurada CMNet Üyesi

bu ölçekler atıksu arıtımıyla ilgili bir dersin projesinde kullanılacak ve dikdörtgen tank kullanılacak

10. Fatih Özcan

Merhaba Betül

Ekten ön çökeltim havuzu çizimi indirebilirsin fakat istediğin gibi karde değil dairesel. Kare bulamadım maalesef.

Ekli Dosyalar:

ibrahimhalil_s bunu beğendi.
  11. Mustafa Eren Sabuncu

Mustafa Eren Sabuncu CMNet Üyesi

fatih bey ön çökeltim tankı çizim linki çalışmıyor bilginize.

12. Fatih Özcan

Çizimi tekrar ekledim. Bir önceki mesaj ekinden dosyayı indirebilirsiniz.

13. Tolga Kelesli

Tolga Kelesli CMNet Üyesi

Cevap: örnek çizim--yardım

bu eklediğiniz dosyaların formatı nedir ? açamıyorum.

14. Fatih Özcan

Cevap: örnek çizim--yardım

Dosyayı rarlı ekledim buraya. Rarı açınca DWG (Autocad Dosyası) çıkmaktadır.

15. ibrahimhalil_s

ibrahimhalil_s CMNet Üyesi

tüp çökeltme (lamella) prosesi autocad çizim örneği var mı? içme suyu arıtım tesisi proje dersi için lazım.

örnek çizim--yardım konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Hangi Çizim Programı

Merhabalar Kendini geliştirmek isteyen bir öğrenciye siz çalışanlar olarak hangi çizim programını önerirsiniz ( Sebebiyle birlikte ) Şimdiden Teşekkürler Saygılarımla...
  2. Netcat'de bir göletin kesitinin çizim videosu

Netcat proğramında benim yaptığım merk göletinin gövde kesitinin çizimi sessiz bir videodur... http://yadi.sk/d/daV7rBhy40QYX BU LİNK'DEN İNDİRİP İZLEYEBİLİRSİNİZ...
  3. Elinde örnek paket arıtma projesi olan varmıııı?yardım lütfennnn

Elinde hesaplamaları ve çizimleri olan paket arıtma projesi olan varsa paylaşırsanız çok sevinirimmm not alıcam projeden elimde sadece 1 tane örnek var onunlada çok yol alamadım:((
  4. Elinde örnek paket arıtma projesi olan var mı? yardım lütfen

Elinde hesaplamaları ve çizimleri olan paket arıtma projesi olan varsa paylaşırsanız çok sevinirimmm not alıcam projeden elimde sadece 1 tane örnek var onunlada çok yol alamadım:((
  5. Autocad çizim alanı nedir? çizim alanındaki bileşenleri tanıyalım

[Seviye] AutoCAD öğrenmeye yeni başlayanlar. [Sürüm] AutoCAD 2013 İle hazırlanmıştır. Autocad ile çizim yapmaya başlamadan önce AutoCAD ekranını iyi tanımanız gerekir. Dünkü yazımızdakomut satırından bahsetmiştik. Bu yazımızda da sizlere çizim alanının ne olduğundan bahsetmek istiyorum. Çizim alanı, üzeri karelerle işaretlenmiş, sol alt köşesinde “Model” kulakçığı olan bir penceredir....