Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Örnek Hava Kirliliği Modelleme Çalışması

Konu, 'Hava Kirliliği ve Kontrolü' kısmında Sadık Güven tarafından paylaşıldı.

1. Sadık Güven

Sadık Güven CMNet Üyesi

Bir çimento fabrikası için hazırlanan örnek hava kalitesi modelleme çalışması

Ekli Dosyalar:

Örnek Hava Kirliliği Modelleme Çalışması konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Hava kirliligi modelleme

Herkese merhabalar, Yaz stajim boyunca hava kirliligi ile ilgili arastirmalar yapan bir sirkette calismaktayim.Gauss yayilma yasasini kullanarak hazirlanan bir modelleme programi calisiyorum ve alistirma olarak sadece komurden kaynaklanan kirliligin etrafa yayilma senaryolarinin nasil oldugunu arastirmam gerekiyor.bu konu hakkinda bir bilgiye sahip olan yardim edebilirse ya da bir kaynak...
  2. Otel için örnek ISO 14001 çalışması

Merhaba arkadaşlar, Bir otel için ISO 14001 çalışmasına ihtiyacım var. Örnek gönderebilecek arkadaşlar yardım edebilir mi acaba? Teşekkür ederim.
  3. Hastane için örnek ISO 14001 çalışması

Merhaba arkadaşlar, Bir hastane için ISO 14001 çalışmasına ihtiyacım var. Örnek gönderebilecek arkadaşlar yardım edebilir mi acaba? Teşekkür ederim.
  4. Hava Kalitesi Modelleme Programları

Arkadaşlar hava kalitesi modelleme, çöken toz hesapları için önereceğiniz programlar nelerdir acaba? bu konuda program paylaşmanız mümkün mü?
  5. Hava kalitesi modelleme programı

merhabalar arkadaslar hava kalitesi modelleme programıları aermod ve ISCT3 kullanıldığını öğrendik. bu programların lisanslı yazılımlarını nereden bulabilirim? yardımcı olursanız sevinirim