Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Örnek Hava Kirliliği Modelleme Çalışması

Konu, 'ARŞİV' kısmında Sadık Güven tarafından paylaşıldı.

1. Sadık Güven

Sadık Güven CMNet Üyesi

Bir çimento fabrikası için hazırlanan örnek hava kalitesi modelleme çalışması

Ekli Dosyalar:

Related Contents

11111.PNG
Bakanlıktan gelen cevap; Firmaya ait kayıtlı başvuru görünmüyor sistemde. Protokol yaparken başvuruları olan doğru tesis ile protokol yaptığınızdan emin olunuz. Bu cevaba istinaden tekrar sisteme...
ÜRÜNLERİN VE YAN ÜRÜNLERİN MİKTARLARI.png
Merhaba arkadaşlar, Bir firmanın çevre izin belgesi alma aşamasındayım Bu firmanınsistemden emisyon raporunun bilgilerini girmekteyim. Bir bölümde " Üretimde Kullanılacak Hammadde ve Yardımcı...
IMG-20170525-WA0010.jpg
Arkadaşlar merhaba, Ambalaj Tat ve Tehlikesiz Tat tesisinde çalışıyorum. Fotograftaki malzemeler için teklif verilmem istendi, fiyatlar konusunda yardımcı olabilecek biri var mı ?
ÜRETİMDE KULLANILACAK HAMMADDE VE YARDIMCI MADDELERİN MİKTARLARI.png
Merhaba arkadaşlar, Bir firmanın çevre izin belgesi alma aşamasındayım Bu firmanınsistemden emisyon raporunun bilgilerini girmekteyim. Bir bölümde " Üretimde Kullanılacak Hammadde ve Yardımcı...
IMG_2623.JPG
Bugün ÇMO istanbul ve Ankara Merkez şubelerine en son 6 aylık SGK dökümünü de mail attım. Maile bu başlığın linkini de gönderdim. Buyurun bu platformda bizi bilgilendirin diye. Bakalım yapsınlar...
hata1.PNG
Merhaba arkadaşlar. Çevre izin ve lisans ünvan değişikliğinde, Vergi numarasının değişmesi durumunda; değişikliğe ilişkin dilekçe, Ticaret Sicil Gazetesi, eski vergi numarası ile yeni vergi...
Screenshot_2017-05-27-10-50-07.png
Arkadaşlar merhaba, Ambalaj Tat ve Tehlikesiz Tat tesisinde çalışıyorum. Fotograftaki malzemeler için teklif verilmem istendi, fiyatlar konusunda yardımcı olabilecek biri var mı ?
Screenshot_2017-05-27-10-51-26.png