• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Örnek proje

nihall

Kayıtlı Kullanıcı
ÖZELLİKLE ÇEVRE MÜH.KONUSU OLURSA SEVİNİRİM.LÜTFEN YARDIMCI OLUN.

eksik yazmış olabilirim.bu dönem proje yönetimi adında bir ders alıyorum.ve bir proje yapıp sunmamız isteniyor.ancak hoca yapılmıs bir projede olabilir dedi.bu nedenle bende kendi mesleğim kapsamnda yapılmış bir proje örneği arıyorum.yardımcı olan ve ilgili herkese teşekkürler.umarım anlatabildim bu defa:)

bana 2009da lisedeyken açtığım bir forumdaki konuyu hatırlattı tübitak diye bir şey duydum ve o ne ki proje ne ki makaraya alıp falan filan derken
o araştırmacı ruhumu öldürmüşlerdi.. sonra zor toparladım ama hala elimde olan fikri hazır bir projeyi yapıpta katılamadım :)

Bu dönem 4 proje ödevim olmasa iyi bir arastırma yapablrdim ve düşüneblrdm ama çok yoğun bi dönmdeyim:)

Merhaba arkadaşlar kentsel çöp deponi alanlarından enerji üretimi adı altında bitirme ödevi aldım, bir araştırma yapıp bir kısım bilgiler edindim fakat yeterli değil. yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa çok sevinirim. arikanhasan@hotmail.com adresinden iletişime geçebiliriz. teşekkür ederim

Ayrıca katı atık konusuyla ilgili bir mühendislik projesi seçmem gerekiyor, bu konuda da yardımlarınızı bekliyorum.

Arkadaşlar atıksu kanalizasyon,şebeke,yagmur suyu projesi olan var mı ödev yapıcam fakat elimde hiç örnek yok.varsa ilete bilirmisinz.Teşekkürler...

@cumbaba
harddıskımde olması lazım suan ıs yerındeyım eve gıttıgımde bakayım duruma gore mesaj atarım sana