Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Örnek proje

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında nihall tarafından paylaşıldı.

1. nihall

nihall CMNet Üyesi

ÖZELLİKLE ÇEVRE MÜH.KONUSU OLURSA SEVİNİRİM.LÜTFEN YARDIMCI OLUN.

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Aradığınız projeden hiç bir şey anlamadım desem! Çevre müh. konusu olursa derken? Hava kirliliği, atıksular, içmesuyu, katı atık, küresel ısınma ...... hepsi çevre müh. ile ilgili. Nasıl bir proje arıyorsunuz.

Begüm Surmuş ve Ahu Nur Şahin bunu beğendi.
  3. Servet Yortumluk

Servet Yortumluk CMNet Üyesi

Toprak ve toprak üzerine atılan tarım ilaçlarının ,
    canlıların yaşamındaki genetik değişimleri olabilir mesela,
    kolay gelsin,

gülay bunu beğendi.
  4. Ahu Nur Şahin

Ahu Nur Şahin CMNet Üyesi

İletiniz eksik mi geldi acaba?

5. Servet Yortumluk

Servet Yortumluk CMNet Üyesi

6. gülay

gülay CMNet Üyesi

mailini attım bir bak bakalım :)

nihall bunu beğendi.
  7. nihall

nihall CMNet Üyesi

eksik yazmış olabilirim.bu dönem proje yönetimi adında bir ders alıyorum.ve bir proje yapıp sunmamız isteniyor.ancak hoca yapılmıs bir projede olabilir dedi.bu nedenle bende kendi mesleğim kapsamnda yapılmış bir proje örneği arıyorum.yardımcı olan ve ilgili herkese teşekkürler.umarım anlatabildim bu defa:)

8. silinebilir üye

silinebilir üye CMNet Üyesi

bana 2009da lisedeyken açtığım bir forumdaki konuyu hatırlattı tübitak diye bir şey duydum ve o ne ki proje ne ki makaraya alıp falan filan derken
    o araştırmacı ruhumu öldürmüşlerdi.. sonra zor toparladım ama hala elimde olan fikri hazır bir projeyi yapıpta katılamadım :)

9. nihall

nihall CMNet Üyesi

Bu dönem 4 proje ödevim olmasa iyi bir arastırma yapablrdim ve düşüneblrdm ama çok yoğun bi dönmdeyim:)

10. Ahu Nur Şahin

Ambalaj Atıkları Geri Kazanım Projesi yürüttüm 4 yıl,aklına yatarsa ben de bu konuda yardımcı olabilirim.Benim alanım geri dönüşüm...

Fatih Özcan bunu beğendi.
  11. nihall

nihall CMNet Üyesi

gerçekten mi?çok sevinirm yardmcı olursanız.

12. Ahu Nur Şahin

gülay bunu beğendi.
  13. arikanhasan

arikanhasan CMNet Üyesi

Merhaba arkadaşlar kentsel çöp deponi alanlarından enerji üretimi adı altında bitirme ödevi aldım, bir araştırma yapıp bir kısım bilgiler edindim fakat yeterli değil. yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa çok sevinirim. arikanhasan@hotmail.com adresinden iletişime geçebiliriz. teşekkür ederim

Ayrıca katı atık konusuyla ilgili bir mühendislik projesi seçmem gerekiyor, bu konuda da yardımlarınızı bekliyorum.

14. Cumhur Bakır

Cumhur Bakır CMNet Üyesi

Arkadaşlar atıksu kanalizasyon,şebeke,yagmur suyu projesi olan var mı ödev yapıcam fakat elimde hiç örnek yok.varsa ilete bilirmisinz.Teşekkürler...

15. Ercan Selvi

Ercan Selvi CMNet Üyesi

harddıskımde olması lazım suan ıs yerındeyım eve gıttıgımde bakayım duruma gore mesaj atarım sana

16. Cumhur Bakır

Cumhur Bakır CMNet Üyesi

Tamam teşekkürler.

17. nihall

nihall CMNet Üyesi

bende de sadece böyle bişey var

Ekli Dosyalar:

18. Cumhur Bakır

Cumhur Bakır CMNet Üyesi

teşekkürler nihall,istedıgım böyle degil ama biraz daha kapsamlı:)

19. nihall

nihall CMNet Üyesi

inş istediğin şekilde bir proje atılır :)

20. Ercan Selvi

Ercan Selvi CMNet Üyesi

Sanarım bu proje ısını gorur autocad cızımlerıde var

Ekli Dosyalar:

Büşra Seçkin ve Ahu Nur Şahin bunu beğendi.
Örnek proje konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Atıksu arıtımı örnek proje raporu

biyolojik arıtım ünitesi tasarım örneği...
  2. Içme suyu şebekesi örnek proje

Arkadaşlar gördüğüm kadarıyla örnek proje bulunmasında sıkıntılar yaşanıyor. Sırayla başlayalım vakit buldukçada ekleyeceğim. Fakat sizlerden ricam artık sizlerde yardımlaşmaya başlayın lütfen. Buradan daha iyi bir ortam bulacağınızı zannetmiyorum. İçme Suyu Şebekelerinin hazırlanmasına yönelik olan projeye aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. Antet bilgileri kaldırılmış ve yer bilgileri...
  3. İçme suyu örnek proje

su temini dersinde yaptığım proje. öğrenci arkadaşlara yararlı olabilir diye düşündüm.
  4. Endüstriyel atıksuların kontrolü/ örnek proje

Süt ürünleri sektörüne yönelik yapılan bir çalışma. İçeriği:Sektöre yönelik genel bilgi, üretim prosesi, katagoriler ve alt katagoriler, deşarj standartları, proses profili, kirlilik profili, atık araştırması, yeniden kullanma ve geri dönüşüm, arıtma önerileri. boya endüstrisi. örnek projedir.
  5. Çevre Mühendisliğinde Proje çizmek ve Proje okumak

İyi Günler Bizim bölüm ile ilgili iş başvurularında da bu tür bir ibare var [FONT=inherit]* Üniversitenin ilgili bölümlerinden mezun, [FONT=inherit]* Proje çizen ve Proje okuyabilen, [FONT=inherit]* İyi Derecede İngilizce bilen, .. bu tam olarak nasıl bir şey diye bu konu hakkında bilgisi olan, Çevre Mühendisi olarak çalışan buradakilere sormak istiyorum yani proje okumadan kast autoCAD...