Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Orta doğu teknik üniversitesi

Konu, 'Üniversite Tanıtımları' kısmında gozde tarafından paylaşıldı.

1. gozde

gozde CMNet Üyesi

herkes buraya

2. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

o_O hiç ODTÜ'lü yokmuş meğersem... :kptmya:
    fizik çimleri, devrim, kütüphanedeki kırmızı koltuklar desem...!
    gıda desem...
    ya da yalıncak yürüyüşü desem...
    o da olmadıysa 8:40 dersleri desem..
    yine de yok mu kimse?:(

3. A.Berkan Korkmaz

A.Berkan Korkmaz CMNet Üyesi

Koksoca forumda bu kadar mı odtülü var :/ çok üzücü...

Fatih Özcan bunu beğendi.
  4. begümneval

begümneval CMNet Üyesi

bende bu sene odtü yü kazandım :)

Aybike Sarıçiçek bunu beğendi.
  5. Mustafa Bolat

Mustafa Bolat CMNet Üyesi

bizde ODTÜ'lü değiliz ama bu yolda kader ortaklığı yapmış kişileriz :))

Orta doğu teknik üniversitesi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Yıldız Teknik Üniversitesi Çevre Mühendisliği

Bu yıl Yıldız Teknik Üniversitesi Çevre Mühendisliğinde intibak yılı okuyacağım. İntibak yılı ne oluyor diye soranlar olursa dgs öğrencileri için 1. ve 2. sınıfı derslerinin ortak alındığı bir yıl diye kısaca tanımlayabiliriz. Yıldız Teknik 'ten mezun olmuş kişilerden dersler ve hocalar hakkında bilgi paylaşımı olursa bu bilgiler bu yıl bana çok yardımcı olacaktır.
  2. Yıldız Teknik Üniversitesi [ Zafer ÖZER ]

s.a. süper bi forum olmuş yapanların ellerine sağlık. Bu sene başladım ben şu an hazırlıktayım. şimdilik bu kadar ilerleyen zamanlarda güzel şeyler paylaşmak dileğiyle :)
  3. yıldız teknik üniversitesi yüksek lisans eğitimi

Arkadaşlar yıldız teknik üniversitesinde yüksek lisans eğitimi almaya hak kazandım. Çalıştığım için en fazla 2 ders secebiliyorum; burda yüksek lisans yapan arkadaşlar eğitim hakkında dersler hakkında önerilerini bekliyorum. dersler nerde oluyor ? davutpaşa kampüsünde mi? nelere dikkat edilmesi gerek. bu konuda yardımlarınızı bekliyorum. iyi çalışmalar...
  4. Katı atık deponi sahası projesine ihtiyacım var doğu anadolu bölgesi için yardım lütfen

Ağrı kars ve erzincan illeri için oluşturağım bir katı atık deponi sahası projesine ihtiyacım var acaba taşıma ile üçü için bir saha oluşturmak yeterli olurmu yoksa ayrı ayrı sahamı oluşturmak gerekir?? yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..