Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ÖTA Geçici Depolama, Söküm ve İşletme Tesisi Araç Beyanları

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında KaanDogukan tarafından paylaşıldı.

1. KaanDogukan

KaanDogukan Genel Yönetici

Arkadaşlar, geçtiğimiz hafta web sitelerinin aktarımı dolayısıyla tesislere kabul edilecek ÖTA 'ların kaydını elektronik ortamda yapamadık. bu hafta yeni açılan sistemde araç kaydı alınamamaktadır, şeklinde uyarı mesajı almaktayız. benzer sorunları yaşayanlarınız var mı?

2. İdris Kaval

İdris Kaval CMNet Üyesi

iyi günler;
    öta aracı kayıttan nasıl düşürüyorsunuz yardımcı olurmusunuz

ÖTA Geçici Depolama, Söküm ve İşletme Tesisi Araç Beyanları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Tehlikeli atık gecici ara depolama alanı işletme talimatı

Arkadaşlar merhaba fabrikamızda bulunan tehlikeli atık geçici ara depolama sahasına tabela olarak asmak için işletme talimatı hazırlamam gerekiyor. elinde örnek işletme talimatı olan varsa paylaşabilirmi ?
  2. ömrünü tamamlamış araç geçeci depolama fiziksel şartlarda

ÖTA FİZİKİ ŞARTLARDA BAHSEDİLEN AŞAGIDAKİ BELGE NERDEDİR ELİNDE OLAN VARSA BANA gönderirmisiniz. Cevap Evet ise; Ticaret veya bağlı bulunduğu Meslek Odası, Site Yönetimi, İşletme Kooperatifinden alınmış olan 17/06/2011 tarihinden önce tebliğ kapsamına giren iş ile iştigal ettiğine dair belge buna ilişkin belgenin tarih ve sayısı (Belge ekte yer alır.)
  3. Geçici Depolama ve TAT

Merhaba Arkadaşlar, Bir tesis düşünün ki,bertaraf tesisi olmayacak,sadece geçici depolama tesisi olacak ve ambalaj,yağ,pil..v.b. atıkları da bünyesinde bulundurucak.Ambalaj için toplama/ayırma tesisi kurulacak,aynı zaman da diğer atıkları da o tesis içinde depolayacağız.Bu lisans aşamasında mümkün müdür?Tesis alan konusunda şüphelerim var.Onu hallettik diyelim,yasal olarak da diğer depolama...
  4. Ömrünü tamamlamış araç geçici depolama konulu teknik uygunluk raporu

ömrünü tamamlamış araç geçici depolama konulu teknik uygunluk raporundaki Yeniden Kullanım-Geri Kazanım ve Yeniden Kullanım-Geri Dönüşüm Oran Takip Formları ve Toplam Yeniden Kullanım, Geri Dönüşüm ve Geri Kazanım Oranları hazırlayan varmı ben hiç birşey anlamadım
  5. Düzenli depolama işletme planı

arkadaşlar merhabalar, düzenli depolama için işletme planı hazırlayan varmıdır acaba,acil yardımcı olursanız sevinirim.