Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

OTEL için örnek ÇED Raporu

Konu, 'Çevresel Etki Değerlendirmesi' kısmında Yağmur Cengiz tarafından paylaşıldı.

1. Yağmur Cengiz

Yağmur Cengiz CMNet Üyesi

Merhaba,

Elinde Otel için hazırlanmış ÇED raporu örneği olan arkadaşlarımız paylaşabilir misiniz?

2. Obelya

Obelya CMNet Üyesi

3. Yağmur Cengiz

Yağmur Cengiz CMNet Üyesi

Sn. Obelya
    Yardımınız için teşekkür ederim.

OTEL için örnek ÇED Raporu konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Örnek Deniz Deşarjı Projesi Raporu

Günümüz sorunlarından biride şüphesiz ki çevre kirliliğidir. Her geçen gün yaşadığımız bu dünya insanlar tarafından kirletilmektedir. Bunlar havanın,suyun,toprağın kirlenmesi şeklinde genel olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu sorunların en büyüğü su kirliliğidir. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte artan sanayileşme paralelinde atıkların bilinçsizce verildiği su ortamları hızlı bir şekilde...
  2. Atıksu arıtımı örnek proje raporu

biyolojik arıtım ünitesi tasarım örneği...
  3. Örnek Staj Raporu (İng) ve Temiz Su Laboratuvarında Kullanılan Cihazların Resimleri

http://www.ugurbalbay.com Stajyer arkadaşların oldukça işine yarayacağını düşündüğüm kendi laboratuvar (Temiz Su) stajımın raporunu sizlerle paylaşmak istedim. Rapor ingilizce olup İski Feriköy Temizsu laboratuvarında yapılan deneylerle ilgili bilgiler içermektedir. Staj raporlarını İngilizce olarak hazırlayan arkadaşlar bu rapordan faydalanabilirler. Ayrıca laboratuvar Resimlerinide...
  4. Otel için örnek ISO 14001 çalışması

Merhaba arkadaşlar, Bir otel için ISO 14001 çalışmasına ihtiyacım var. Örnek gönderebilecek arkadaşlar yardım edebilir mi acaba? Teşekkür ederim.
  5. Hastane için örnek ISO 14001 çalışması

Merhaba arkadaşlar, Bir hastane için ISO 14001 çalışmasına ihtiyacım var. Örnek gönderebilecek arkadaşlar yardım edebilir mi acaba? Teşekkür ederim.