Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Otel için örnek ISO 14001 çalışması

Konu, 'Çevre Yönetim Sistemi (ISO 14001)' kısmında Yağmur Cengiz tarafından paylaşıldı.

1. Yağmur Cengiz

Yağmur Cengiz CMNet Üyesi

Merhaba arkadaşlar,

Bir otel için ISO 14001 çalışmasına ihtiyacım var. Örnek gönderebilecek arkadaşlar yardım edebilir mi acaba?
    Teşekkür ederim.

Otel için örnek ISO 14001 çalışması konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Hastane için örnek ISO 14001 çalışması

Merhaba arkadaşlar, Bir hastane için ISO 14001 çalışmasına ihtiyacım var. Örnek gönderebilecek arkadaşlar yardım edebilir mi acaba? Teşekkür ederim.
  2. OTEL için örnek ÇED Raporu

Merhaba, Elinde Otel için hazırlanmış ÇED raporu örneği olan arkadaşlarımız paylaşabilir misiniz?
  3. Örnek Hava Kirliliği Modelleme Çalışması

Bir çimento fabrikası için hazırlanan örnek hava kalitesi modelleme çalışması
  4. Elektrokoagülasyon (tekstil atıksuları örnek çalışması ile)

Halihazırda çok yaygın bir kullanımı bulunmayan fakat geliştririldikçe bence önemi çok daha artacak olan bir arıtma prosesi; Elektrokoagülasyon Emülsifiye damlacıkları yada askıda katı maddeleri ayırma ve çamur susuzlaştırma atıksu arıtımının ana problemleridir. Genellikle atıksular, konsantrasyonunun düşük olmasına rağmen filtrasyonu zorlaştıran küçük partiküllerle kontamine olmuş büyük...
  5. PTD/Gece Mesai çalışması için izin?

Arkadaşlar Muğla ili için hazırlamakta olduğum 2 adet Tekne imalatı ve bakım onarım çekek yeri proje tanıtım dosyası(EK2) için gelen eksiklikte gece mesai çalışması yapılması durumunda hangi kurumdan izin alınması gerektiğine dair taahhut istenmiş. Gürültü başlığında belirtilmesi istenen mesai saatlerinin yanında Gece calışmalarının olması durumunda nereden hangi yonetmeliğe göre izin...