Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Otel için örnek ISO 14001 çalışması

Konu, 'ARŞİV' kısmında Yağmur Cengiz tarafından paylaşıldı.

1. Yağmur Cengiz

Yağmur Cengiz CMNet Üyesi

Merhaba arkadaşlar,

Bir otel için ISO 14001 çalışmasına ihtiyacım var. Örnek gönderebilecek arkadaşlar yardım edebilir mi acaba?
    Teşekkür ederim.

Günaydın arkadaşlar. İzin lisans sisteminde aşağıdaki resimler gibi bir sıkıntı yaşıyorum ve bir türlü başvurumu tamamlayamıyorum. Bu konuda yardımcı olursanız sevinrim.
29 Kasım 2016
6
0
Günaydın arkadaşlar. İzin lisans sisteminde aşağıdaki resimler gibi bir sıkıntı yaşıyorum ve bir türlü başvurumu tamamlayamıyorum. Bu konuda yardımcı olursanız sevinrim.
29 Kasım 2016
6
0
Teşkkür ederim hocam mantıken dediğiniz gibi yaklaşıyorum ancak Normalite, Molarite hesabından işin içinden çıkamıyorum. Sembolik bir hesap gösterme şansınız var mı ? M1 x V1 = M2 x V2 gibi ? Arkadaşlar ben sorunumu çözdüm, sizinle de resimler...
23 Nisan 2014
3
1
İçme Sularında Dezenfeksiyon Yan Ürünleri (DYÜ) Çukurova Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümü umarım işinize yarar
6 Aralık 2016
3
0
Teşkkür ederim hocam mantıken dediğiniz gibi yaklaşıyorum ancak Normalite, Molarite hesabından işin içinden çıkamıyorum. Sembolik bir hesap gösterme şansınız var mı ? M1 x V1 = M2 x V2 gibi ? Arkadaşlar ben sorunumu çözdüm, sizinle de resimler...
23 Nisan 2014
3
1
@muhammed çam GFB başvurusu yapıyorsun sanırım ama izin lisans hatası vermiş bir yanlışlık olabilir o kısımda Format bu.
29 Kasım 2016
6
1
23 Nisan 2014
3
1
29 Kasım 2016
6
0