Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Oteller için iş akım şeması ve proses özeti

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Gizem Kesen tarafından paylaşıldı.

1. Gizem Kesen

Gizem Kesen CMNet Üyesi

Merhaba arkadaşlar,
    Aranızda oteller için iş akım şeması ve proses özeti hazırlayanlar var mı? Eğer varsa paylaşabilirlerse sevinirim.

2. Cansu Soysal

Cansu Soysal CMNet Üyesi

Gizem hanım; ben hazırlamadım ama çok yakın bir arkadaşım hazırladı. Bakanlığın biliyormusunuz bilmiyorum ama bir formatı var zaten. Arkadaşımın odalar, yemekhane vs şeklinde ayrıntıladığınıı hatırlıyorum. Bir taslak oluşturursanız yardımcı olabileceğimi düşünüyorum.
    Sevgiler, Feraşe.

3. Gizem Kesen

Gizem Kesen CMNet Üyesi

Cansu Hanım,

İş akım şeması ve proses özeti formatını biliyorum. Otellerle ilgili bir taslak edinmek istemiştim. Otel iş akım şeması ve proses özeti önceden hazırlamadığımdan önümde bir örnek olsun diye düşündüm. Taslağı hazırladığımda takıldığım sorular olursa sormamda bir sakınca olmaz sanırım.

İyi çalışmalar.

4. Cansu Soysal

Cansu Soysal CMNet Üyesi

tabiki her zaman. her zaman yardımcı olmaya çalışırım olmadı o arkadaşıma ulaşabilirsem sizinle irtibata geçmesini sağlarım, o da olmadı birlikte üstesnden gelebiliriz diye düşünüyorum.

5. Gizem Kesen

Gizem Kesen CMNet Üyesi

Çok teşekkür ederim Cansu Hanım :)

6. ugurburhan

ugurburhan CMNet Üyesi

arkadaşlar merhaba.. Bu konuda size yardımcı olabilrim. Bu format ile GFB mi aldım.

Ekli Dosyalar:

7. Gizem Kesen

Gizem Kesen CMNet Üyesi

Çok teşekkür ederim Uğur Bey...

8. Ebru Doğan

Ebru Doğan CMNet Üyesi

uğur bey paylaşım için bende teşekkür ederim emeğinize sağlık.

9. Tuğçe Ekici

Tuğçe Ekici CMNet Üyesi

Çok teşekkürler benim için çok faydalı oldu.

Oteller için iş akım şeması ve proses özeti konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Smart draw(iş akım şeması ve proses özeti ve diyagram çizimleri için)

http://www.smartdraw.com/ bu sayfadan gerekli bilgileri bulabilirsiniz. iş akım şeması ve p&ı diyagramlarını çizeblirsiniz
  2. Siteler için İş akım şeması ve proses özeti

arkadaşlar bana çok acil olarak siteler için iş akım şeması ve proses özeti örneği gerekiyor yardım edebilirseniz çok memnun olurum.
  3. iş akım şeması ve proses özeti

Günaydın arkadaşlar; ben bir maden ocağında yani işe başladım, bu yıl mezun oldum ve bu konuda çook deneyimsizim, iş akım şeması ve proses özeti (tesis ve atık barajı için ) hazırlamam lazım. bakanlığın uygun gördüğü formatı indirdim. fakat prosesleri hazırlamada yabancıyım, örnek bir format veya yardımlarda bulunabilecek arkadaşlar varmı? ilginiz için teşekkür ederim.
  4. ÖTA İş Akım şeması ve Proses Özeti

Arkadaslar merhaba, Bana öta için iş akım şeması ve proses özeti lazım. En azından iş akım şeması olursa çok sevinirim. Teşekkürler
  5. Geçici faaliyet belgesi için iş akim şemasi ve proses özeti formati

09.01.2013 tarihi ile yayınlanan iş akım şeması ve proses özeti formatı. Ön incelememe istinaden sadece 5. Atıksu Deşarjı kısmında fark var. 6. ATIKSU DEŞARJI Bu kısımda vaziyet planları ve iş akım şemalarında belirtilmiş olan atıksu deşarj noktalarına ilişkin olarak atıksuların oluştuğu noktalar, tesis içi arıtım uygulanıp uygulanmadığı, arıtım sistemine ilişkin bilgiler, ilgili altyapı...