Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Oteller için tehlikeli atık sunumu

Konu, 'Tehlikeli Atıkların Kontrolü' kısmında bcbademci tarafından paylaşıldı.

1. bcbademci

bcbademci CMNet Üyesi

merhaba arkadaşlar
    oteller için hazırlamış oldugunuz tehlikeli atık sunumu olan varmıdır..örnek olması hasebiyle paylaşırsanız sevinirim.

damlafafanoglu bunu beğendi.
  2. damlafafanoglu

damlafafanoglu CMNet Üyesi

merhaba arkadaşlar ; otelcilik çevre yönetim sistemleri ile ilgili örnek sunum varsa paylaşır mısınız?

Oteller için tehlikeli atık sunumu konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Tehlikeli atık geçici depolama alanı için acil eylem planı

Arkadaşlar öncelikle herkese selam. Geçici Depo Alanı için Acil Eylem Planı hazırlıyorum, hangi konuları ele almam gerekir acaba eğer hazırlayan veya bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim. Depo alanında tehlikeli atık (cüruf), ambalaj atıkları, kontamine atıklar, atık motor yağları gibi atıklar depolanacak.
  2. Oteller için iş akım şeması ve proses özeti

Merhaba arkadaşlar, Aranızda oteller için iş akım şeması ve proses özeti hazırlayanlar var mı? Eğer varsa paylaşabilirlerse sevinirim.
  3. Çevre izini almak için tehlikeli atık alanı düzenlenmesi

Çevre izini almak için şuan fabrikamızda bulunan tehlikeli atık alanımızı düzenlememiz uygun hale getirmemiz gerekmekte.Nasıl yapmalıyız? Motor yağları şanzıman yağları ve arıtma çamuru atıklarımız bulunmakta.Yönetmelikte toprağa karışması önlenmeli kapalı alan olması gibi kriterler gördüm.Bunun dışında neler yapmak gerekir. Yağlar döküldüğünde toprağa karışmasın diye kanal yapmak mecburi...
  4. Tehlikeli atık depolama için gerekli şartlar

Tesis içerisinde oluşan tehlikeli atıkların depolanmasında ve il müdürlüğünün depolama izni verebilmesi için deponun sağlaması gereken şartlara ilişkin memurda aldığım yazı ekde verilmiştir.İyi Çalışmalar
  5. Hastahane için tehlikeli atık sahası onayı belgesi

Merhaba arkadaşlar. ddanışmanlığını yaptığımız bir hastaneden tehlikeli atık sahasının onay belgesini istemişler. Bu belgeyi nerden nasıl alabiliriz. :(