Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ÖTL Faaliyet Raporu

Konu, 'ARŞİV' kısmında ugurkavakli tarafından paylaşıldı.

 1. ugurkavakli

  ugurkavakli CMNet Üyesi

  Arkadaşlar ÖTL lisansı olan tesisimiz proliz yöntemi ile geri kazanım yapıyor. Yeni yeni faaliyete geçmeye başladı ve lastikerden lastik geliyor. Aylık faaliyet raporunu Bakanlığa göndermem gerekiyor bununla ilgili bir örnek ya da format var mıdır?
  Ayrıca konu ile ilgili herhangi bir bildirim yapmama gerek var mıdır?
   
 2. gokhanbalikci

  gokhanbalikci CMNet Üyesi

  U.A.T.F'leri aylık olarak bakanlığa ve il çevreye bildirimlerinin yapılması ve kütle balans tablosunun eklenmesi gerekmektedir.
   
 3. Mehmet Kılınç

  Mehmet Kılınç CMNet Üyesi

  arkadaşlar firma olarak bizde ötl leri toplama depolama ve proliz işlemiyle ilgili bir yatırım yapmayı planlıyoruz sizinle yani bu işle ilgilenen meslektaşlarımla irtibata geçip bilgi almak isterim.Size ulaşabileceğim mail yada tel i mesaj atabilirseniz sevinirim.Şimdiden teşekkür eder çalışmlarınız da başarılar dilerim
   
 4. Filiz Bali

  Filiz Bali CMNet Üyesi

  ötl de piroliz sonucu oluşan ürünlerin önemli bir kısmı bizim üklemizin yönetmeliklerine göre tehlikeli atık grubunda değerlendirildiğinden yurtdışına pazarlanamıyormuş. gümrükte takılıyomuş. bu kadar mantıksız bişey olamaz. sizin faaliyetleriniz ne durumda acaba.
   
 5. Nermin Tuğralı

  Nermin Tuğralı CMNet Üyesi

  merhaba arkadaşlar,

  ötl için gfb başvuru evraklarımızı hazırlıyoruz. ötl geri dönüşüm tesisi için emisyon uygunluk yazısı almamız gerekiyor mu acaba? bilgisi olan arkadaşlardan cvp bekliyorum...
   
 6. Mehmet Kılınç

  Mehmet Kılınç CMNet Üyesi

  Nermin Hanım gfb alma sürecini kısaca anlatırmısınız?